• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Gelir Mi Bir Daha Michael Jackson Gibisi?

mihrimah

turquoise
Özel üye
Gelir Mi Bir Daha Michael Jackson Gibisi?
Ben söyliyim. Gelmez. Herkes bilmez onu, herkes anlamaz. Bir dansçıdan bir şarkıcıdan bir dünya sanatçısından bir efsaneden önce bir düşünürdür o. Düşündükleri pek kıymetli. Onu taşladılar. Onu sabote etmeye çalıştılar. Etiketlediler. Ama o kendini biliyordu. Ve bundan önemli bir şey olmadığını, aslolanın kendini bilmek olduğunu da biliyordu. Dünya ne derse desindi. Dinini tartıştılar. Irkını tartıştılar. Cinsiyetini, aşklarını, hastalığını, ameliyatlarını tartıştılar. Ama kimse düşüncelerini tartışmayı aklına getiremedi. Bazı insanlar dönemlerinden önce doğmuşlardır. Erken doğmuşlardır yani. Michael Jackson erken doğmadı. Ama çok erken öldü. Serdar Ortaç, Ajdar, Miley Cyrus gibilerinin yaşadığı bir dünyada Michael Jackson'ın yaşamıyor olması çok çok çok... trajikomik! Özledim be. Çok özledim. Ama sen biliyordun yerini ve zamanını. Ne diyeyim. This is it.

mihrimah
yine michael dinleyip efkarlandım:hey

michael-jackson+nice+wallpaper.jpg