Gel deme Dön deme Bana !!!

çılgınım_www

Forum Tutkunu
Gözlerden düştün...
Ama benim gözlerimde yükseldin ..
sanki bir yıldızmışsın gibi..öylece masum öylece içimi acıtırcasına..
Ellerimi uzatsam varlığına ellerim kaybolup gider...
Gözlerimi uzatsam gözlerine bu can gözlerine dalıp gitmekten korkar ..
Sus deme bana !!! susamam yorgun yıllarımda..
Arkama bırakıp da gittiğim onca değerleri kaybettikten sonra sana geldiğim yerde susamam...
konuş deme bana !!! konuşamam çaresizliklerimin arasında...
Bana bıraktığın yarım kalan hayatının esiri olmuşken ben ve senin için kendine verdiğin değerin kıymeti yokken bu yoklugun köşesinde konuşamam ..
Git deme bana !!! gidemem içime yaktığım ateşin serzenişlerindeyken...
Beni alıp canına koymuşken sen... beni savunmasızca sevmişken sen ve değerin başımın üstündeyken yüreğinden gidemem...
Kal deme bana !!! kalamam ıslanmış gözyaşlarımda unuttugum değerlerimin..
Gözyaşlarım durmadıkça .. önümdeki engeller aşılmadıkça sende seni bulamadıkça.. sende kalamam...
GEL deme DÖN deme bana !!! N'olur !!! Defol git de sevmiyorum de ama bana GEL deme DÖN deme !!!!
Gelemem Dönemem ... ölsemde aşkından ... yerin dibine gömselerde beni ... seni unutamasamda yıpranmış gençliğimde...
N'olur GEL deme DÖN deme bana !!!

Yazarı : çılgınım_www ..

çılgınım_www

Forum Tutkunu
canım artık taşınmasaydı intahar edicektim :D biraz geç oldu ama yinede güzel oldu :)
teşkrler sherrycim sende olmasan ben naparım yaaw :) saol şiirim nasıl olmuş buarada ;)

sherry

V.I.P
V.I.P
İdare et artık Çılgın:) Çok acelecisin ya taşındı işte:D Şiir güzel olmuş ellerine, kalemine sağlık ama sen ne kadar hayır desende aşıksın bence:D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Tesekkürler paylasim icin yine cilginca bir Paylasim olmus ne diyeyim kiz sen bu Forumun en cilgin kizisin :)))

çılgınım_www

Forum Tutkunu
rica ederim yeşim ablam sendende onay aldıysak tamamdır :D begendiğine sevindim :):)
sen tamam olmuştur diyosan kesin olmuştur sonuçta şiir koliksin bilirsin sen bu işi:):)
thanks

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Her zaman el emegine göz nuruna saygim sonsuzdur... cünkü bunlar emekl yapilan göz nuru dökülerek olan seyler oldugu icin saygi duymamak ve begenmemek elde bile degil paylasimlarin devamani bekliyoruz cilginnnn.