• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

geçmiş..

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Hala seni kıskanıyorum ..

hala kıskanıyorum ve bu his beni delirtmek üzere .. 12 gün sonra tam 8 ay olucak ve ben hala acı çakiyorum .senin gibi olamıyorum dayanamıyorum tutamıyorum kendimi .. tamam diyorum tamam yoluna devam et,düşünme. sonra hiç ummadığım anda hemde öyle bi anda denk geliyoruz ki özlediğimi anlıyorum kıskanıyorum başkasıyla konuştuğunda . artık hayatımızda biri vaz benimde seninde .. bitti biz bittik herkesin gözünde . belki ikimiz içinde bitmeliydik ama bitemiyorum bitmiyo işte .. içimdeki fırtınalar dinmiyor.senden elimde kalan tek şey yolladığın kitap ki onuda 4 defa okudum sanırım belki bi köşesinden bi harfinden biyerinden bizim için bişey çıkar diye ..

hani beni öldürdüğün gece varya .. hani benim bittğim tükendiğim an .o gün ondan önce çektiğim acılar sana yalvarışlarım dahi aklımda . ondan önce yaşadığımız güzel günleri hiç bişekilde aklımdan atamıyorum zaten . evet zamanı geldiğinde evlenicem başkasıyla . hayatıma devam edicem bana biri sorduğunda O'nu unuttun mu diye evet cvbını vericem ama nası unutabilirim ki nasıl unutulur ki .. tabikide hep bi köşemde olucaksın .. yine neden kötü oldum neden bu kadar geçmişe boğuldum bilmiyorum .. belkide yine çok ösledim seni .. herkese ve herşeye ragmen . senin beni özleyemediğin kadar . neden mi sen beni benim seni özlediğim kadar özleyemezsin .. özleyebilicek olsaydın benden vazgeçemezdin . belkide ben şuan bu yüzden hayatımdaki adamdan vazgeçemiyorum bitiremiyorum ,çünkü o beni benden çok seviyor bana benden çok dikkat ediyor .. benim için herşeyini silip benim yanımda kalabiliyor.. Belki tüm yaşananlar hayal ürünüydü ama bilki benim için hiçbizamn öyle değildi .. gerçekte olmasa gözlerine bakabilmek sesini duyabilmek yaşam kaynağımdın sen benim .. şu 8 aydır hatta bunun 2 aylık bi önceside var işte okadar çok zamandır bir gram bile azalmadı sana olan kızgınlığım öfkem .. Bizi kaybetmene bizi uçurumdan atmana seni seviyorum ama mecburuz demelerine herşeye ya .. sen her an yanımdasın dediğinde benim canımın ne kadar yandığını bilemezsin .. kafamda neler dönüyor bilemezsin .. yine bitmedik yinede vazgeçmemişdik birbirimizden yinede birbirimizindik herşeye ragmen . ben hayata tutunmaya yaşamaya çalışıyordum . hala da öyle . şu 8 ayın 7 ayı boyunca hergece yatağıma yattığımda şimdi niye biz değilde siz siz işte .. kelimeler tükeniyo artık..

Aşk Bitti..
Aşk Hiç biter mi ....
geçmişte kaybolup öyle gidermi ..
Kalır bi agaç kabuğunda
bi takvim kenarında
bi çiçekte bi defter arasında ..

Aşk bitmiyomuş kapanmıan bi yaraymış .kapanmazmış .hatta zaman içinde tekrar tekrar kanarmış ..

Bitmek istemiyorum tükenmeye sabrım yok ..Ve artık görünmeyen bi şekilde duvar girdi aramıza . herşeye rağmen birbirmizinken ne oldu nasıl olduda bu hale geldik bilmiyorm ama bu görünmez duvar mesafe... geçen yılı özlüyorum deliler gibi sen özlemiyosun belki .. belki kurulu bi düzenin var . belki mutlusun .offffffffff herneyse yaa nekadar melankolik bi insan oldum . hani ben küçücüğündüm , ben sayende olgunlaştım . ama hala o küçük kız olmak istiyorum ..

o küçük kız kendini geri istiyor .. o küçük kız artık tükendi . ama bi okadarda tükenip bitmekten korkan bi halde ..

sovalye

Aktif
Sonu mutsuz biten aşklarda yaşanan gel-git'ler hüzünlü bir dille anlatılmış.
Etkilendim.
Teşekürler yesmm* .

Ama aklıma takılan sorular var...
"Evet zamanı geldiğinde evlenicem başkasıyla..."
Bu cümleden, "sadece evlenilecek...sevgi olmayacak o evlilikte" gibi bir anlam mı çıkarmak gerekiyor?..Sevgi olmadan yapılacak evlilik bir kandırmaca değil midir?..Ve neden illa evlenmek?..Üstelik hala birini severken, bir başkasıyla evlenmek?..

"Hayatımdaki adam beni benden çok seviyor"
Seven, yani emek veren adamın yerinin "terkeden adam"dan sonra gelmesi haksızlık değil mi?