Geçmek Bilmeyen Öksürük

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Birde benim dedigimi dene öncelikle tere yada margarın yagına bal kat ver ve yatarken bır havluyu ütü ile güzelce ısıt ve vixs sür çocuğun bagrına Ve sırtına koy cocuklar cok sevmiyor ama bunu uyurken koy ve soganı kes bas örtü ıle yastıgın yanına koy o koku ıle çocuğun nefes almasını saglıyacak

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Birde benim dedigimi dene öncelikle tere yada margarın yagına bal kat ver ve yatarken bır havluyu ütü ile güzelce ısıt ve vixs sür çocuğun bagrına Ve sırtına koy cocuklar cok sevmiyor ama bunu uyurken koy ve soganı kes bas örtü ıle yastıgın yanına koy o koku ıle çocuğun nefes almasını saglıyacak
Terayağını pekmezle yaptım gecen verdim o dahi kesmedi salgın varmış ya öyle bir öksürük nki boğmaca sanki bayanın biri de aynı dedi ,buhar bile veriyorum o iyi geliyordu yok bunun kolay kolay geçmeye niyeti yok

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Bunu ben cok denedim ve yaptim ilk basta burda bir bas hemsire vardi o söylemisti simdide ben 5 tane Dr ile birlikte calistigim icin :)) bu konuda eminim yani iyi geldigine
Bal yoksa pekmezde ola bilir

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Terayağını pekmezle yaptım gecen verdim o dahi kesmedi salgın varmış ya öyle bir öksürük nki boğmaca sanki bayanın biri de aynı dedi ,buhar bile veriyorum o iyi geliyordu yok bunun kolay kolay geçmeye niyeti yok
Canim benim pes etmiyeceksin bunu gunduz de gecde yapman gerek ve bir gunde duzelmez en az 3 günü ve cocugu terletmeye calis ve dondurma yedir her gun az az

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Canim benim pes etmiyeceksin bunu gunduz de gecde yapman gerek ve bir gunde duzelmez en az 3 günü ve cocugu terletmeye calis ve dondurma yedir her gun az az
Kız dondurma yedi mi zaten hastalanıyor bünyesi iyi değil yemediği halde böyle bu arada doktordan geliyorum verilen ilaçları kullandığınçm halde ciğerlere ilerlemeye başlamış zaten bronşitimiz var serum taktırdık ilaç da değişecek artık daha iyi olur diye umut ediyorum