Gazze Kan Ağlıyor

Paradoks

... Elif ...
Özel üye
Gazze kelimenin tam anlamıyla kan ağlıyor. Dünya'nın gözü İsrail'in üzerinde. İsrail başlattığı Gazze saldırısını sürdürmeye niyetli. Olası kara operasyonu için seferberlik ilan edildi. Yabancı ajanslar İsrail ordusunun sınıra yığınak yaptığını duyurdu.

Gazze güne yoğun bombardıman ve şiddetli patlama sesleriyle uyandı. İsrail'in Gazze'ye düzenlediği hava destekli saldırılarda üçüncü güne girilirken, sabah saatlerinde yeni saldırı haberi geldi. Bir saatten kısa sürede yaklaşık 200 saldırı gerçekleştirildi.

Gazze'deki okullar bir süreliğine tatil.

KaRaNFiL

1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)
Ancak haberleri izleyebildim. Elimizden hic bir sey gelmiyorsa en azindan dua edelim insaAllah. Allahim KAHHAR ismiyle kahreylesin israili insaAllah.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
La havle... Ya arkadaş, bu dünyanın bir de diğer tarafı var. Bu hayal dünyasında kendini buraların hakimi sananlar sizlere sesleniyorum (hoş duymazsınız ya, duysanız da işinize gelmez) Ne yapıyorsunuz, ne yaptığınızı sanıyorsunuz? Sizler neden ve nereden alıyorsunuz bu cesareti. Sizler korkaklık cesareti gösteriyorsunuz aslında farkında değilsiniz. Bugün o bombaları, o mermileri masum insanların (çoluk çocuk demeden) üzerleri ne yağdırıyorsunuz ya, işte emin olun ki sizlerinde üzerleri ne hesap günü lanetler yağacak...(şimdiden yağıyor) Kendilerini insan üstü varlık olarak görenler, kendilerini para makam sahibi olunca , güçlü olunca bu dünyanın hakimi zannedenler, soruyorum size. Neden ölüyorsunuz? Neden gücünüz yetmiyor bu durumu değiştirmeye. Hadi gücünüz buna da yetsin bakalım. ALLAH' a havale ediyorum. Sizleri bildiği gibi yapsın. Şiddetle kınıyorum, kınıyoruz. Ve ey siz canlarına mallarına kastedilen insanlar, ALLAH yardımcınız olsun. Dualarımız sizlerle... Bu dünyada olmasa da ahirette bu acılarınızın karşılığını alırsınız inşallah. Ve son olarak, bu çatışmaları, bu savaşları, tribün den izleyen insanlık, artık sahaya inmenin vakti değil midir?

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Nerde Nato..
Hani Birleşmiş Milletler..
Fesih mi edildi Avrupa Birliği..
Niye sesi Çıkmıyor hiç birinin..
Çünkü Vurulan Müslüman..

Vuranın da destek olanında İzleyeninde..

Haa bir de abd israile yanındayız mesajı verdi..
abd severlere duyurulur..