• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Game of Thrones İçin İmza Kampanyası Başlattılar Son Sezonu Tekrar Çekin

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Fenomen dizi Game of Thrones‘un (Taht Oyunları) hayranları, memnun kalmadıkları final sezonunun yeniden çekilmesi için dünya çapında imza kampanyası başlattı
İmza kampanyası başlattılar! Son sezonu tekrar çekin

Büyük ilgi gören Game of Thrones dizisinin 8’inci sezonu hayran kitlesinde ciddi hayal kırıklığı yarattı. Dizinin yapımcısı HBO’ya change.org sitesi üzerinden yapılan çağrıda, son sezonun ‘becerikli yazarlar tarafından’ yeniden senaryoya dökülmesi talep edildi. Başlatılan kampanyaya 500 binden fazla imza verildi.

SENARİSTLERE TEPKİ

Sezon bölümlerinin bu kadar eleştiri almasında en büyük etken, hikâyenin yaratıcısı ABD’li yazar George RR Martin’in, serinin son kitabı The Winds Of Winter’ı henüz tamamlamamış olması. Senaristler diziyi kendi hayal güçleri ile sonlandırdı. Ancak her bölümü yaklaşık 15 milyon dolara mal olan dizinin, HBO tarafından yeniden çekilmesi ihtimal dahilinde görülmüyor. Buna rağmen izleyiciler, yapım şirketini harekete geçirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. İmzacılardan biri, “Son sezon, seri boyunca geliştirilen her şeyi, aceleye getirilmiş anlatım ve özensizlikle darmadağın etti” ifadelerini kullandı.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Kitabını okumak daha mantıklı ama dendiği gibi son kitap henüz bitirilmedi. Bence beklenmeli ve baştan sona bütün kitapları okunmalı. Zira ben başka hiç sevmedim. Hep bir ölen onlarca karakter ve cinsel içerikli sahneler -ki hepsini ilerlete ilerlete - diziden hiç bir halt anlamamıştım. 40 50 dklık bölümlerin yarısı çöp sana kalıyor 10 15 dakika. Onda da hızlı bir şekilde oradan oraya atlıyor.
Her zaman diyorum dizi veya filmi izlemektense kitap bütün ayrıntıları ve betimlemeleriyle dizi ve filmlerden daha iyi kavramanızı sağlıyor. İşin içine sevmediğiniz, oyunculugunu begenmediğiniz karakterler de girince kitabunu okumak daha cazip. Çünkü herkesi ve herşeyi hayal gücünüzle siz yönetip istediğiniz yüzü istediğiniz karaktere yapıştırabiliyornsunuz.

Eğer son kitap çıkarsa ve başka devam kitabı veya ara kitap yazmaya karar vermezse set halinde alıp okumayı düşünebilirim.