• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Galaxy S7'yi Android 7 çok değiştirecek

Galaxy S7 ve S7 Edge'e yakında gelecek olan Android Nougat güncellemesinin önemli yenilikler getireceği ortaya çıktı.

Galaxy S7 ve S7 Edge yakında Android 7 Nougat güncellemesine kavuşacak. Şu an beta sürümü yükleyerek bazı kullanıcıların deneyebildiği güncelleme, önemli değişiklikleriyle beklediğinize değecek gibi görünüyor.

72904

Sammobile'ın edindiği resmi kılavuz, pilden tasarruf etmek için çözünürlüğü QHD'den 1080p'ye ve hatta 720p'ye düşürebilme gibi yeni işlevler içeriyor. Diğer geliştirmeler arasında gruplanan uyarılar ve bu uyarılara direkt olarak cevap verebilme, always-on display için yeni kişiselleştirme seçenekleri (yeni saat stilleri, renkler ve kendi resminizi kullanabilme) var.

Android Nougat, çoklu pencere moduna da geliştirmeler getiriyor. Örneğin artık ikiden fazla pencereyi aynı anda açabiliyor, pencerelerin boyutunu rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz. Arayüz ise daha basit, temiz ve aynı zamanda daha uyumlu bir görünüm almış görünüyor.

Android Nougat ile üç ay sonra bir yılını dolduracak olan S7 ve S7 Edge, tazelenmiş olacak. Beta aşamasının Aralık ortasında tamamlanması planlanıyor; yani final sürümün 2017'den önce gelmesi umuluyor.
 
Top