Galaxy S7 Çift Kameraya Sahip Olabilir!

Güney Koreli üretici Samsung, yeni amiral gemi modeli Galaxy S7 için hazırlıklara başladı. Yeni iddialara göre Galaxy S7 çift kameraya ve daha büyük ekrana sahip olacak.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, Ağustos ayında yeni akıllı telefonu Galaxy Note 5'i görücüye çıkartmıştı. Ardında gündem Apple iPhone 6s ile dolarken Samsung, Galaxy S7 ile yeniden gündeme gelmeye başladı.

828D30f.jpg


Samsung'un yeni amiral gemi modeli Galaxy S7, Güney Koreli kaynaklara göre Ocak ayında üretime geçecek ve Mart ayında düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde karşımıza çıkacak.


Galaxy S7 İki Farklı Ekran Boyutu ve İki Kamera ile Gelecek!

Geçtiğimiz günlerde de ortaya atılan Galaxy S7 modeli için iki farklı ekran boyutu yeniden gündemde. 5.2 inç ve 5.8 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu ile karşımıza çıkacak akıllı telefon ayrıca Snapdragon 820 ve Exynos olmak üzere iki farklı işlemci kullanacak.

Ayrıca ortaya atılan yeni bir iddia da ise Galaxy S7 modelinin HTC One M8 ve Huawei Honor 6 Plus modelinde olduğu gibi çift kamera ile karşımıza çıkacağından bahsediliyor.

Ortaya atılan bu iddiayla beraber Samsung, çift kameranın avantajlarını ve dezavantajlarını araştırdığı da söyleniyor. Yani henüz çift kamera ile ilgili bir karar verilmiş değil. Bakalım Samsung karşımıza çift kamera ile mi çıkacak tek kamera ile ilerleyen günlerde göreceğiz.

Kaynak: SDN.net
 
Top