• Merhaba Ziyaretçi.
    "Obje" Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Galaxy S21 FE, Samsung'un sitesinde ortaya çıktı

Samsung geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü ve tüketicilerden büyük ilgi gören Galaxy S20 FE'nin devam modelini çıkarmaya hazırlanıyor. Şirketin resmi web sitesinde Galaxy S21 FE modelinden bahsedildi.

Galaxy S21 FE

Samsung geçen yıl Ekim ayında, uygun fiyatlı amiral gemisi olarak konumlandırılan Galaxy S20 FE'yi piyasaya sürmüştü. Akıllı telefon kullanıcılar arasında büyük popülerlik kazandı. Güney Koreli dev şimdi ise cihazın devam modelini çıkarmaya hazırlanıyor.

Galaxy S21 FE adı altında piyasaya giriş yapması beklenen model Samsung Meksika'nın web sitesinde göründü. Cihazın sadece ismi geçiyor, bunun dışında herhangi bir görsel veya açıklama yok. Görünüşe bakılırsa şirket akıllı telefonu piyasaya sürmek için hazırlık yapıyor.

Lansman erkene çekilmiş olabilir​

Daha önce akıllı telefonun Ağustos ayında resmiyet kazanabileceği bildirilmişti. Ancak Samsung Meksika'nın web sitesinde isminin geçmesi, lansman tarihinin erkene çekilmiş olabileceğini gösteriyor. Bu arada cihazla ilgili bazı bilgilere sahip olduğumuzu da hatırlatalım.

Galaxy S21 FE'nin 6.4 inç düz AMOLED ekran ve plastik bir arka panelle karşımıza çıkacağı söyleniyor. Cihaz, 120 Hz tazeleme oranı sunacak. Ayrıca ana kamera tasarımının Galaxy S21'e benzeyeceği belirtiliyor. Yeni model büyük olasılıkla Snapdragon 888 işlemciden güç alacak ve 700 dolar civarında bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Kaynak: sammobile.com/news/samsung-galaxy-s21-fe-launch-preparations-started
 
Top