Galaxy Note 2 Ekimde Geliyor!

1j41et.jpg

En gelişmiş akıllı telefon olarak lanse edilen Samsung Galaxy Note 2 Ekim ayının ortalarında çıkmaya hazırlanıyor. GALAXY Note II’nin sahip olduğu 5.5 inç (140.9 mm) HD Super AMOLED ekran, kristal berraklığında nefes kesici bir görüntüleme deneyimi sağlıyor.

GALAXY Note II’nin daha geniş ekranı ve daha ince tasarımı sayesinde kullanıcılar, hareket halindeyken daha fazla işi daha verimli şekilde tamamlama ve özgürce içerik yaratma olanağı bulacaklar.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Harika görünüyor yaa:)
Yalnız ben korkarım bunu üzerimde taşımayı :D
Allah korusun çaldırırsın, kaybedersin için cıss eder :)

Esr3

Özel Üye
Özel üye
Doymuyorum ben bu samsunga vallaha ya :(
Gözüm simdide bunda kaldi cok süper ya valla o paraya deger ki ama bir smartphone icin cok buyuk :P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tabletle telefon arasında bir cihaz. Ben detaylı olarak inceledim hatta alıp almamak konusunda çok kararsız kalmıştım. Galaxy S3 çıkmadan önce cihazın fiyatı (eski galaxy note) 2200 TL idi. Galaxy S3 2000 TL den piyasaya çıkınca eskisini 1800 TL ye düşürmüşlerdi.

Yenilenmiş arayüzü ile ve Android 4.1 ile 1899 TL gayet makul bir fiyat bence. Hem tablet hem telefon. Ayrıca rahatlıkla cebe sığıyor bu cihaz. Kalemi son derece hassas ve yetenekli. Harika resimler çizebilir, resimler üzerinde değişiklikller yaparak kolayca webde paylaşabilirsiniz.

Kısaca eğer elimde Galaxy Tab 7.7 olmasa kesinlikle bakacağım ilk cihaz olur. 5.5 inc ekran oldukça tatmin edici.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Galaxy S3 ile bu biraz daha farklı. Biraz tablete yakın ve ekranı biraz daha büyük. Amoled ekran ve kalem. Ben şahsen telefon için ikisinin arasında tercih yapacak olsam düşünmeden Galaxy Note 2 derdim.