• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Galatasaray Galatasaray- Fenerbahçe derbi Maçı 12 mayıs

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
2013 Fenerbahçe - Galatasaray maçı ne zaman saat kaçta?

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi, 12 Mayıs Pazar günü saat 20.00'de Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak.

Benim fikrimce önemsiz bir maçtır. zira şampiyon bellidir.Ama Fenerbahçe Galatarayı yenme adına var gücüyle saldıracaktır..Bir teselli ver hesabı ..:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aslında para gücü şampiyonun erken belli olmasını istemez ama bazen güç yetmiyor demek ki :) Hatırlıyorum bir ara puan farkı anormal açılınca bir dönem inanılmaz eleştirilere neden olmuştu durum ilgi olmaz artık diye... Artık bu derbi kesinlikle sıradan bir maç herkes için.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Aslında para gücü şampiyonun erken belli olmasını istemez ama bazen güç yetmiyor demek ki :) Hatırlıyorum bir ara puan farkı anormal açılınca bir dönem inanılmaz eleştirilere neden olmuştu durum ilgi olmaz artık diye... Artık bu derbi kesinlikle sıradan bir maç herkes için.

Birçok Fenerbahçe taraftarı bu maçta galibiyet istemiyor zaten ..Çünkü Aykut Kocamanı istemiyor .Yenilirsek belki gider gözüyle bakıyor.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Evet olabilir.

Ama Aykut Kocaman'ın boş adam olduğunu sanmıyorum. Sadece basınla iyi iletişim kuramayan bir yapısı var. Kişisel fikrim bu ve Fenerli de değilim :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Evet olabilir.

Ama Aykut Kocaman'ın boş adam olduğunu sanmıyorum. Sadece basınla iyi iletişim kuramayan bir yapısı var. Kişisel fikrim bu ve Fenerli de değilim :)

Bende tam tersini düşünüyorum abi..:) Yaptırdığı transferler kötü,maçta etkisiz, korkak ve savunma oyununa yönelik bir taktik uyguluyor.Ayrıca Galatasarayın şampiyonluğuna verdiği tepkiyle de sportmenlikten, centilkmenlikten ne kadar uzak olduğunu da gösterdi ..Gs ve Fb taraftarları arasındaki gerginlik malum birde takımın teknik adamı kalkıp da Galatasarayı tebrik etmem derse ..Buna güzel bir atasözümüz var imam i.....e cemaat s....r..:)

O nedenle diliyorum olaysız bir maç olsun ...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Olayların o kadar içinde değilim ben hatta pek takipte etmem dışarıdan gördüğüm kendi izlenimlerim bunlar. Bu konuda perdenin diğer tarafını zerre kadar göremeyen biriyimdir çünkü ilgi alanımın epeyce dışında :)