• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Fransızca kursu

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
İzmir'de Fransızca kursu tavsiye edebilir misiniz? En son Amerikan Kültür ve British Culture arasında kaldım ama bunlar İngilizce konusunda iddialı kurslar, Fransızcada yeterli olur mu acaba? Başka bildiğiniz kurs varsa öneri de alabilirim.

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Desem var benim bildiğim farklı dillerde kursu olan ve bi arkadaşım İspanyolcaya devam ediyor orda.. Ve gerçekten iyiler, disiplin var.. Ama beni ordan uzak tutan tek şey bir kur 8 ay kadar sürüyor 4 kur aldığını düşünürsen baya uzuyor zaman :P
Ama yinede tavsiye edebilirim :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Desem var benim bildiğim farklı dillerde kursu olan ve bi arkadaşım İspanyolcaya devam ediyor orda.. Ve gerçekten iyiler, disiplin var.. Ama beni ordan uzak tutan tek şey bir kur 8 ay kadar sürüyor 4 kur aldığını düşünürsen baya uzuyor zaman :P
Ama yinede tavsiye edebilirim :)

internet sitesinde 6 yazıyordu o bile bana çok geldi :) ilk kuru bitirmeden eve dönmem gerekecek yaz tatili giriyor ama yine de bi gidip konuşmak lazım teşekkür ederim:)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
sitesinden baktım yeni başlamış ilk kuru marta kadarmış ama ben anca şubat ortasında başlayabilirim acaba tekrar başlangıç seviyesinde kurs açılır mı yoksa kaldıkları yerden üst seviyeye mi devam ederler bir bilginiz var mı?

Hayır sadece böyle bir yerin varlığını biliyorum o kadar ..Ama telefon numarası var sitede oradan öğrenebilirsiniz.

Düzenleyen yönetici:

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Pourquoi le français?
très amusant à qui parler.

Amin canım ya inşallah her şeyin hayırlısı :P

İspanyolcayla Fransızca arasında kalmıştım aslında ama fransızca daha sempatik geldi ahenkli bir havası var filmlerini de severim :) zor dil diyorlar ama İngilizceye göre öyle mi gerçekten?

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Amin canım ya inşallah her şeyin hayırlısı :P

İspanyolcayla Fransızca arasında kalmıştım aslında ama fransızca daha sempatik geldi ahenkli bir havası var filmlerini de severim :) zor dil diyorlar ama İngilizceye göre öyle mi gerçekten?

ingilizcenin kökeni almanca'ya,almancanın kökeni ise fransızcaya dayanıyor.en kolayı ingilizce,en zevklisi almanca,en rahat öğrenileni(gırtlağını kullanabiliyorsan) fransızca,konuşması en zevkli italyancadır.:)
içinden geleni seç,dil konusunda iç sesin önemi çok fazla:)

Düzenleyen yönetici: