Fransız Kadınlar Neden Yalnız Uyumaz

Papatya

V.I.P
V.I.P

Jamie Cat Callan
Epsilon Yayınları / Kişisel Gelişim Dizisi

Fransız kadınların bir erkekle tek başına dışarı çıkmadıklarını biliyor muydunuz?

Konu karşı cinsle ilişkiler olduğunda, biz kadınlar bazı sırları gözden kaçırırız. Fransız kadınlar, erkeklerin ilgisini çekmenin güzellikle, çalışmayla, hatta motivasyonla bile ilişkili olmadığına inanırlar.

Hiçbir kural yoktur. Hiçbir otoritenin tavsiyesini dinlemezler. Erkek arkadaşlarının karnı tok mu, sırtı pek mi diye endişelenmezler. Ayrıca erkeklerle iletişim kurmak için ta Mars'a kadar seyahat falan da etmezler. Aksine, Fransız kadınlarının aşk hayatları romantik, tensel, oyunbaz ve yoğundur. Kıyafet ve aksesuarlarını seçerken nasıl benzersiz bir özgünlük ve maharet hissiyle hareket ediyorlarsa, ilişkilerini de aynı hisle yürütürler.

Jamie Cat Callan yazdığı bu kitapta okuyucularını, dünyanın en usta âşıkları sayılan Fransızların, özellikle de oyunbaz Fransız kadınlarının aşk hayatlarının koridorlarında özel bir gezintiye çıkartıyor.

Bu kitabı okuduğunuzda,

Fransız kadınların kendilerini neden daima seksi hissettiklerini, Fransızların flört etme sanatlarını, Fransız kadınların neden her yere yürüyerek gittiklerini ve fark edilmekten neden bu kadar hoşlandıklarını, erkeklerle nerede tanıştıklarını, erkeği yaramazlık ettiğinde, ne yaptığını... Ve buna benzer pek çok sırrı öğrenmiş olacaksınız. Âşığınız için hazırlayabileceğiniz tutku dolu yemek tarifleri de cabası!

"Özgüveninizi artırmaya ve potansiyel sevgili adaylarınızı kendinize çekmeye yönelik seksi Fransız sırlarını ortaya koyuyor... İçinizdeki tanrıçanın çok hoşuna gidecek!" Bonnie Fuller

Çeviri : Öncü Saraç Tüzüner

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Bütün Fransız kadınlar böyle midir bilemeyeceğim ama kitap benim ideal kadınımı tarif etmiş basbayağı :P
Tabi kadınların böyle olmasında Fransız erkeklerinin de payı vardır mutlaka, sonuçta ilişki karşılıklı yaşanan bir şey. Kitapta birkaç taktik özellikle ilgimi çekti mesela, Türk erkeklerinde asla denenmemesi gereken. Hatta kitabı çevirirken üstüne "bunu evde denemeyiniz" yazılsa yeriymiş.. Ama vakit geçirmek için okunabilir, güzel, eğlenceli :)

Son düzenleme:

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
benim dershanedeki tarih hocam anlatırdı, üniversitedeyken fransız bi sevgilisi varmış, fransız kadınlarının aşırı şekilde romantik ama aynı zamanda bakımsız olduğunu söyler dururmuş-ki kendisi de öyleymiş:D ayrıntılara burda giremiyorum ben ama hoca epey açık sözlü anlatırdı :P

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
benim dershanedeki tarih hocam anlatırdı, üniversitedeyken fransız bi sevgilisi varmış, fransız kadınlarının aşırı şekilde romantik ama aynı zamanda bakımsız olduğunu söyler dururmuş-ki kendisi de öyleymiş:D ayrıntılara burda giremiyorum ben ama hoca epey açık sözlü anlatırdı :P
Şu erkeklerin de orman gibi bacaklarla gezip kadınların bakımına laf etmeleri beni benden alıyor ya :D Güzel bir cevap verdin inşallah hocana derya tüm kadınlar adına :P Kaç sene önceki sevgilisini böyle anlatıyorsa kesin bir kuyruk acısı varmış onun, kız memlekete dönünce unuttu mu naptı acaba :P

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Şu erkeklerin de orman gibi bacaklarla gezip kadınların bakımına laf etmeleri beni benden alıyor ya :D Güzel bir cevap verdin inşallah hocana derya tüm kadınlar adına :P Kaç sene önceki sevgilisini böyle anlatıyorsa kesin bir kuyruk acısı varmış onun, kız memlekete dönünce unuttu mu naptı acaba :P
keşke bu kadar yüzeysel şeyler olsa, fazla açıksözlü konuşunca insan bişey diyemiyo gülüp geçiyosun :D
bence kadın aldatmıştır kesin, aşk insanı derler ya fransızlara, hoca da kadının aşk eğilimlerinden aldı herhalde nasibini :D oh olmuş.

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
keşke bu kadar yüzeysel şeyler olsa, fazla açıksözlü konuşunca insan bişey diyemiyo gülüp geçiyosun :D
bence kadın aldatmıştır kesin, aşk insanı derler ya fransızlara, hoca da kadının aşk eğilimlerinden aldı herhalde nasibini :D oh olmuş.
Aldattıysa fena :D rahat insanlar ama gerçekten kadını da erkeği de çapkın bize gelmez öyle şeyler :P