Fotoğraf yarışması konusu

Yarışma konusu ne olsun?

• Diğer ( Belirtiniz.)

Oy: 0 0.0%

• Toplam katılan
    4
  • Anket kapatıldı: .

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Herkesin bildiği üzere yeni fotoğraf yarışması konusu #Duvarfotoğrafları idi. Görünen o ki ağır bir konu oldu ve içerik bulmakta zorlanıldı. Elimde sadece 2 adet resim mevcut. Ve konunun zorluğu ile ilgili iki adet mesaj almam da beni bunu yapmaya itti.

Evet arkadaşlar. Simdi ki oylama ile her şeyi net olarak belirleyeceğiz sanırım.
Anketimizin süresi 3 gün olacak ve 3. günün sonunda yeniden gündeme alacağım bu konuyu.

iki adet konu belirledim kafamda ben. Eğer daha farklı bir seçeneği olan varsa "Diğer" seçeneği altında görüşünü belirtebilir.
Herkese kolay gelsin...

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Aslında konu güzel ama biraz gezmek ve zaman ayırmak gerekiyor. Benim gibi zamanı ve gezme konusunda sıkıntısı olanlarda fotoğraf çekemiyor. Bu yüzden konu değişimini tercih ederdim bende ve Çicekleri seçtim.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Aslında konu güzel ama biraz gezmek ve zaman ayırmak gerekiyor. Benim gibi zamanı ve gezme konusunda sıkıntısı olanlarda fotoğraf çekemiyor. Bu yüzden konu değişimini tercih ederdim bende ve Çicekleri seçtim.

herkes zorlanınca bu yola başvurmaktan başka çare kalmamıştı ne yazık ki :)

Aslında önceki konuyu da çok beğenmiştim ama mademki yeni konu seçiyoruz, ben de çiçekler diyorum :)

Aslında bende çok renkli bir yarışma olacağını düşünmüştüm ama yanılmışım anlaşılan :) Yeni konudan devam edicez mecburen :)

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
yarışmayı iptal etmeyi düşünüyorum.. 2 3 kişi ile yürüyecek şey değil bu. Benden bu kadar diyesim geldi gerçekten. :)

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
bence kitaplar olsun.. sanirim bu zamana kadar kitap konulu yarisma olmadi.. ve kolay olacagini umuyorum.. cunku herkesin en az begendigi bir kitabi vardir hayatta.. simdiden konu ne olursa olsun basarilar diliyorum

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
yarışma düzenleme konusunda hala kararsızım ben. Katılım çok düşük olacak belli oluyor. O yüzden çekimserim ben.

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Yarışmaya dördüncü araniyormus geldim :D
Duvar fotohrafi iyiydi ama gun boyunca dolanmistim sokaklarda o fotoğrafı bulabilmek için neyse Cicekler diyorum bende :)