• ÇTL > TL dönüşümü tamamlandı. Sistem önceki kurallara göre yeniden aktiftir.
  • Merhaba Ziyaretçi.
    "HAYVANLAR" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmaya davet ediyoruz...
  • Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Fotoğraf Yarışması Konusu "Hayvanlar"

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Yarışma Birincisi
Hadi bakalım her ne kadar dışarılara çıkmanızı istemesem de sosyal mesafeyi koruyup 10 dakika hem nefes alıp hemde fotoğrafınızı çekebilirsiniz 😊

Amaaa çok gerekmedikçe dışarı çıkmıyoruz... Bizler sizler için çıkıyoruz. 😊

mrstuerkin_

Duam belli, Duyan belli 🤲🏻
Özel üye
Yani bu yarismanin ne oldugunu tam bilmiyorum ama. Ben katılmak istesem bile katılamam katılamam, çünkü burda Almanyada hayvanlar pek gezmiyor. Yani yok zor bulurum :):):):)

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Yarışma Birincisi
Evcil hayvanda olabilir 😊Yoksa canınız sağolsun. Karantina günlerinde ısrar etmem illada bulun diye.

Simurg

Corona günleri 🔴
Özel üye
Böcek falan bulursun artık muhakkak insan dışı canlılar vardır etrafta bir kuş olabilir, böcekler hamam böcekleri vb olabilir :-D

mrstuerkin_

Duam belli, Duyan belli 🤲🏻
Özel üye
Böcek falan bulursun artık muhakkak insan dışı canlılar vardır etrafta bir kuş olabilir, böcekler hamam böcekleri vb olabilir :-D
Tabi dışarı çıkıp Böcek arayayim demi, ben Böcekleri sevmem pek 😄 yani Köpek, yada Kedi felan olsa olurdu ama yok ☹