Forumda Testler Bölümü Tercihi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Forumda harici bir alanda olsa da bir testler bölüm var aslında. Bu bölümü forum bünyesine taşımaya ve forumdaki testleri ve test linklerini de bu bölümde toplaya ne dersiniz?

Hatta bu anketi foruma eklemeyi düşündüğümüz alanla ilgili içeriklerin hazırlanacağı alanda hazırladım. Her zamankinden biraz farklı bir anket. :)

Örnek test: Dikkat Testi!!!

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu testleri hazırlamak gerçekten çok kolay ve sizlerin de test hazırlamanız durumu oldukça renklendirecektir arkadaşlar. Forumun açılışından itibaren üyemiz olan, forumda değil ama e-cozum.net adresimizde paylaşımlar yapan şimdi de testler bölümüyle ilgilenen bir arkadaşımız var ama bir türlü foruma alıştıramadık @BanuSu adlı arkadaşımızı. :)

Kendi hazırladığınız test çok daha değerlidir unutmayınız. :)

Takıldığınız her konuda sorularınızı alabiliriz...

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Forum icinde olsa daha iyi olur bencede.
Bu testleri hazırlamak gerçekten çok kolay ve sizlerin de test hazırlamanız durumu oldukça renklendirecektir arkadaşlar. Forumun açılışından itibaren üyemiz olan, forumda değil ama e-cozum.net adresimizde paylaşımlar yapan şimdi de testler bölümüyle ilgilenen bir arkadaşımız var ama bir türlü foruma alıştıramadık @BanuSu adlı arkadaşımızı. :)

Kendi hazırladığınız test çok daha değerlidir unutmayınız. :)

Takıldığınız her konuda sorularınızı alabiliriz...
Sadece uye oldugunda girmis foruma ben de merak ettim bu arkadasi gelsin de taniyalim :))

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ben okudum ama anlamadım ya nasıl yapışacağını bana biri deneme yoluyla anlatırsa yapabilirim aslında ben deneme yanılma yoluyla anlayabiliyorum ancak