• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Forumda Para Kazanma Dönemi v2

Çağlayağmur

😷
Süper Moderatör
Ben katılırım zaten bu parayı almayı düşünmüyorum bir yerlere bağış yapmayı düşünüyordum peki bunun için ne yapmamız gerekir
Canım iki öneri daha var onlarla birsey yapamazsak @YoRuMSuZ dan rica ederiz yardimci olmasini.Kabul ederse ona gondeririz isteyenler olarak oda cerezforum adina bagista bulunur.
 

Çağlayağmur

😷
Süper Moderatör
Malum yılsonu yaklaşıyor çtl ler için ne yapalım canom. 3 seçeneğimiz vardı. Bir takıma bağış, çerezforum yazam bardak ve lösev e bağış. İstersen anket açayım hangisi seçilirse ona isteyen katkıda bulunsun.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu konuyla ilgili olarak yıl sonuna kadar karar vermiş olmamız gerekiyor canom. Hep birlikte hareket etme durumu olmazsa bireysel olarak hesaplara ÇTL karşılıkları iletilecek. :)
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sistemi hala kapatmadık dolayısıyla kazanılan ÇTL ler ekleniyor. Birkaç gün içinde konuyla ilgili bir anket açıp ÇTL karşılığı :TL lerin nasıl değerlendirelim şeklinde bir anket açarız. O zamana kadar ÇTL birikimlerine devam. :)
 

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Lösev e bağış olsun bence anket açılırda göremezsem oyum o yönde hesaptaki çtl yi sıfırlayabilirsiniz
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Arkadaşlar, 3 gün boyunca ÇTL sistemi çok kısıtlı özelliklerde çalışmaya devam edecek. Daha sonra sistemi sıfırdan başlatacağız. Şimdilik biriken ÇTL'leri bir alanda toplanıp istekler doğrultusunda değerlendirme çalışması yapılacak. Bu süreçte bireysel değerlendirmek isteyenler kendi banka hesaplarına ödeme isteyebilirler.

Birikimler @ÇerezDükkan hesabında toplanacak. Toplam ÇTL miktarı 60.000 e yakın bir rakamdır. Düz olarak 60.000 ÇTL kabul ediyoruz. En yüksek birikim 13,067 ÇTL ile @AybüKe arkadaşımızdadır. Zaten ilk 5 anasayfamızda görünüyor. :)

Not: 1000 ÇTL'nin altındaki birikimler dikkate alınmayacak. Hesaplarda aktif olarak kalacak...

Not 2: Ben bu sistem dışında kalıp mevcut ÇTL miktarıma dokulmasın diyenlerin hesaplarına ÇTL miktarları yeniden eklenerek toplam ÇTL miktarından düşülebilir. Log kayıtlarından tam olarak geçmiş birikim miktarlarına ulaşılabilir.


Düzenleme: ÇTL miktarları bir alanda toplandı ve bu hafta içinde gerekli işlemler yapılacak. Sistem yeniden aktiftir.
 
Top