• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

vB 4.x Forumda Köklü Değişiklik

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sanırım artık test sayfamız sorunsuz. Girip test edrseniz sevirnirim. Forum konularının azalyılmış bir versiyonunu yükledim oraya.

Test sayfası:

Bbeğendiğiniz beğenmediğiniz yöneri alabilir miyim. Gerçi bunun için ayrı bir bölüm açmayı da düşünüyorum.

Safir

Özel Üye
Özel üye
*Sayfa renkleri çok güzel. Lâkin buradaki renklerden sonra yenisi biraz fakir göründü gözüme.
*Yeni mesajlar'da bölmelerdeki yazılar üstüste görünüyor, monitörüm küçük sorun benden mi kaynaklı?
*İfadeler hoşuma gitmedi, burdakilere çok alıştık sanırsam :P
*Takip_Çarşı_Oyun ve olmayan bazı bölümler var, yeni dizaynda bu bölümler olacak mı?

Gözüme çarpan başka şeyler olursa yazarım :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Görünüm olarak şimdi kullandığımız sisteme yaklaşan bir tema hazırlayacağım arkadaşlar. Zaten bir çok bölümde Türkçeleştirilmemiş halde daha doğrusu tema düzeni anlamında hiçbir şey yapmadım. Bu geçiş sücerinde kullandığımız temayı biraz vB4 sistemine, vB4 sisteminin görünümünü de biraz bizim temaya benzetmeyi düşünüyorum. Hem böylece alışarak geçiş yapmış oluruz :)

vB4 nerdeyse sıfırdan CSS ile oluşturulmuş tema altyapısı çok farklı. Bu yüzden şu an itibari ile kullandığımız yakşalık 20 eklentiden sadece oyun bölümü çalışıyor. Gerçi yeni eklentiler çıkmaya başladı. vbulletin.org sitesinde muhtemelen stabil sürüm çıkana kadar birçok eklentide güncellenecektir.

Bu sıralar izlenimlerinizi almak için test sayfasını kurdum. Gördüğünüz hatalar, beğendiğiniz/beğenmediğiniz bölümler vs vs.

Ayrıca Blog olayımız olacak ki test amaçlı konu ekleyebilirsiniz. Ama konu eklerden şunu unutmayın ordaki veritabanı sadece test amaçlı ve kalıcı değil. O yüzden istediğiniz gibi denemelr yapabilirsiniz. Blog olayında herkesin kendine özel bir sitesi varmış gibi olacak. Yani size ait bir bölüm.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
şu home ne işe yarıyorki..ben orayı tıkladığımda kendimi evimde değil aksine evimden çok uzaklarda hissediyorum..