• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

vB 4.x Forumda Köklü Değişiklik

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Arkadaşlar forumu yakın bir zamanda 4.0 versiyonuna yükselticez ki bu yükseltme olayı oldukça köklü değişiklikleri de birlikte getiriyor. Gerçi temayı aynı kullanacağımız için zorlanmayacaksınız ancak özellikle bu konudaki fikirlerinizi almak istiyorum.

1-) Portal tarzı bir giriş sayfası mı yoksa direkt olarak forumun açıldığı (şu anki gibi) bir tarz daha uygun olur?

2-) Kişisel blog (kişisel siteniz tarzı) oluşturma olayı sizce cazip mi? Şöyle ki her ne kadar forum veritabanını kullancak olsa da size ait bir blogunuz oluyor ve blog ziyaretçileriniz yine forumdaki üyelerimiz oluyor. Kendime ait blog istiyorum diyenler parmak kaldırsın :D

Her ne kadar bunları gerçekleştirme olayı hemen olmayacaksa da önalım için indirimli satışın bugün songünü, 30 Ekim. Bu akşam itibari ile önalım işlemini gerçekleştrmem gerekiyor.

=======================
Her ne kadar ingilizce olsada fikriniz olması açısından portal görünümü önizlemelerine alttaki linkten bakabilirsiniz. Resimlerin üzerine tıklayarak büyük halini görebilirsiniz..

4.0 versiyonu forumu da alttaki linkten inceleyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak CSS ile luşturulmuş bu versiyon. Üye profillerinin görünümünde de önemi değişiklikler var.

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
bilmem ki ne desem şimdi :D yani açıkçası ben kendş adıma söyliyim forumdan memnunum değiştirmeniz şart mı adminim:( biz böyle kendi yağımızla kavrulup gidiyorduk.

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
stabil mi o da ne:( şimdide stabil olabilir:D o zaman üzerine ben bu şarkıyı söylerim....:(

yenik düşüyor her şey zamana biz büyüdük ve kirlendi dünyaa...:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kararlı çalışma yani daha uyumlu bölümler, daha az veritabanı hatası :) Ayrıca bu temada resimler ve tablolar daha çk olduğundan emin olmamkla bilikte yeni tema daha hızlı çalışacaktır. Tablo ve butonlar yerine çoğu yerde CSS kodları ile olay halledilmiş.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Portal tarzı giriş sayfası forumu biraz ikinci plana itiyor,üyeler forumdan soğuyor hissi veriyor bana Benim fikrim versiyon yükseltilsin ama portal tarzı giriş olmasın.Direk foruma girilsin.

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Deneme yanılma yöntemiyle alışkanlıklarından vazgeçmeyen üyelere sahip olan bir forum olduğumuz ispatlanmıştı sanki...Yenilik iyidir ama değişiklik değil...