Forum Yönetmek isteyen

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Benim de bir forumum olsaydı diyenlerden misiniz? :)

Hem de bu forum kurulu ve 28.500 üyeli olsun, içerik hazır girilmiş olsun ve üstelik alıştığınız gibi vbulletin olsun :)

O halde özel üyelerimizden birine administrator yetkisi ile forum yönetme şansı veriyoruz :) Detaylar bende :P

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
İlginç bir konu ve öneri ..Gelinde ne yaşadığımı bir görün der gibi abi..=))..O üyeye bol şans diliyorum..:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yok ne satması. Bahsettiğim bu forum değil. Admin yetkisi ile bir yönetici atanacak ve o foruma üyemiz kendi arkadaş çevresini getirip yönetecek. Yönetim tamamen verdiğim kişide olacak.

Şu an itibari ile 28.500 den fazla üyesi olan bir forum. 21.800 konu ve 88.300 mesaj var. Ayrıca jenerik domaindedir.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
konu güncelmi şayet öyle ise .

bir önerim olacak özel üyelerin bu işin altında çıkmaları biraz zor gibi görünüyor .
önerim ( önce burada geçici olarak en az 1 ay ) moderatörlik veya co admin yetkisi vermelisin . olanı biteni anlasın .
eğer bahsi geçen forumda şu an bir yönetici yoksa oranın ayakta kalması için buradan bir veya birkaç yöneticiyi görevlendirmelisin ( yine geçici olarak )

yada buda değişik bir yöntemdir iki siteyi birbirine bağlamalısın biri beyaz iken diğeri siyah gibi zıt olmalı
şöyleki :
biri legalse diğeri illegal
birinde argo terimler yoksa diğerinde olacak
biri çok ciddi ise diğeri sorumsuz olacak

bu sayede insanlar seçimini yapacak hangi tarzda olmak istiyorlarsa orda olacaklar
tabiiki bu iki siteninde link paylaşımı reklamı birbirine serbest olacak
örneğin bir üye illegal içerik arıyorsa diğer siteye yönlendirilecek

diye düşünüverdim :)