• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Forum Sitesi

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Üyeler en çok neleri seviyor?

“Bu Cerezforumun siirleri, oyunlari , ask kösesi , resimleri, aklima gelmeyen birsürü bölümleri var Türkiyenin en Harika paylasim Platformu 7.24 saat sevdiklerinle huzur verir Cerezforumda bulunmak

YoRuMSuZ

tarafından işletilen bu forum , süper kaliteli ve güler yüzlü bir forumdur. Birbirinden degerli güler yüzlu üyeleri dinlendirici ve keyifli bir zaman gecirmek için her şeyi sağlamaktadır.

dedin yaz yaz ahada yaziyorum

KaderKatibi bu guzel konu icin tesekürler diyorum Cerezforumun agir abisi

Son düzenleme:

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Forum, insanları yakından ilgilendiren bir konuda konuşmacıların yanında dinleyicilerin de söz alarak tartışmaya aktif katıldığı tartışma türlerinden biridir. Forumda bir başkan bulunur.
İlk karşıma bu çıktı???
Bak ne güzel bacım bulmuş. İşte bu. Çerezforum yazsaydım sadece çerezforumu arayanlar bulacaktı ama Forum yazdığımda forum arayan herkes bu siteye ulaşacaktır. Buradaki amaç sitemizi geniş bir alanda tanıtmak. Hatta Forum yazarak arama yapıldığında ilk sayfada çıkmak. Bu güzel bir fikir değilmi.