• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Forum Hakkında 2 Tane Sorum Var?

Çözüm
Kendi fotoğrafımız derken kişisel resmini diyorsan elbette orası uygundur fakat eğer uluorta paylaşmam sadece forumdakiler görsün diyorsan profilinden albüm oluşturupda kişisel resmini koyabilirsin.

Bahsettiğin kendi resmin değilde, kendi çektiğin herhangi bi manzara görüntü vs ise gösterdiğin yer bunlar içinde en uygun yer

---------------

Gelelim diğer soruna,
Karizma puanı sana Altta yıldız işaretinden verilen replerden ve belli bir mesaj ve konu sayısı artışı olduğunda artıyor

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Kendi fotoğrafımız derken kişisel resmini diyorsan elbette orası uygundur fakat eğer uluorta paylaşmam sadece forumdakiler görsün diyorsan profilinden albüm oluşturupda kişisel resmini koyabilirsin.

Bahsettiğin kendi resmin değilde, kendi çektiğin herhangi bi manzara görüntü vs ise gösterdiğin yer bunlar içinde en uygun yer

---------------

Gelelim diğer soruna,
Karizma puanı sana Altta yıldız işaretinden verilen replerden ve belli bir mesaj ve konu sayısı artışı olduğunda artıyor

Çözüm

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye

---------------

Gelelim diğer soruna,

1. Sorum Kendi Fotoğraflarım İçindi Ablam.
  2. Sorum İse Yalnış Sormuşum Ablam. Refarans Olayı imiş o.

Örnek Olarak Verirsem
Bu Konuda Sorduğum Soruyu Daha Rahat Anlayabilirsin.

Hepsi bir birinden güzeller. Dünyanın en masumu bunlar işte:) Teşekkür ediyorum paylaşımın için SizinSesiniz

Tarzında Alıntı Yaptım. Orda SizinSesiniz Yazıyor Onu Nasıl Yapabilirim...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
@SizinSesiniz
@ SizinSesiniz yazman yeterli fakat birleşik olacak ben göstermek için ayrı yazdım :)
tabi bahsetmek istediğin kişinin nickini harfi harfine yazmalısın ki bazen başka üyeyide referans alman mümkün olabliyor:)

Düzenleyen yönetici:

SizinSesiniz

~~Şimdi Susma Vakti~~
Özel üye
@SizinSesiniz
@ SizinSesiniz yazman yeterli fakat birleşik olacak ben göstermek için bitiştirdim :)
tabi bahsetmek istediğin kişinin nickini harfi harfine yazmalısın ki bazen başka üyeyide referans alman mümkün olabliyor:)

Sağolasın Ablam. Teşekkür Ederim. :) Bakalım Olmuş mu Diye Deneme Bölümünde Deneme Yapalım. :) :)

Düzenleyen yönetici: