• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Forumun Gülünü seven dikenine katlanir Biricik Yesim

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Güllerin solduğu yerde dikenleri daima ayaktadır, kötü olduklarından değil ayakta durmak zorunda olduklarından ve onun icin

Güven bitmis Gül Solmus

gul.jpg

Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarım, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım.

Seni sevip sevmediği belli olmayan insanlar için boşuna papatyalara eziyet etme.

Papatya ve çiçekleri eline alarak güzel bir demet oluşturmayı başarabilen bir insan her türlü mutlu olabilen bir insandır.

Söyle bana dünya! Söyle bana...
Uyanıkken uyuyanları söyle ;konuşurken bir şey söylemeyenleri de... Uyurken uyanık kalmayı söyle, susarken çok şey söylemeyi de...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Herkes meleksin diyor! Bilmezler ki melek olmak ne zor. İyisin, güler yüzlüsün diyor! Bilmiyorlar kalbim ağlıyor. Acılara gam vursa da yüzüm. Kalbim gamsız olamıyor! Kedere inat yüzüm gülüyor. Gözyaşım damarımda dolaşıyor! Ne desen nafile… Felek inat etmiş bir kere. Beni hep acılara boğuyor!:confused:

Aşk, gülü dikeniyle avuçlamak; ama kanayan ellerin hesabını gülden sormamaktır.

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
sanirim sevmiyorsunuz gülleri :)))) benim bahcemde okadar cok gül varki kolumda cizik olduklari günlerde oldu ama kesinlikle acimadi ve kanamadi dün bahceme gittigimde tomurcuklamislar yine :))) tam belli olsun resim cekip paylasacagim :)
Yo tam tersi severim gülleri mecazi anlamda demiştim :) bizim bahçedeki güller için çok emek verdim tam yetişti derken temizlik ve çevre düzenlemesi yapan şirket gülleri sökmüş buna üzüldüm. Ama üç tanesi yeniden filiz verdi sevindirici :)
Yetişsinde fotosunu at bakayım gül ün dikeni varmı, varsa acıtmayandanmı :)

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Yo tam tersi severim gülleri mecazi anlamda demiştim :) bizim bahçedeki güller için çok emek verdim tam yetişti derken temizlik ve çevre düzenlemesi yapan şirket gülleri sökmüş buna üzüldüm. Ama üç tanesi yeniden filiz verdi sevindirici :)
Yetişsinde fotosunu at bakayım gül ün dikeni varmı, varsa acıtmayandanmı :)
resimler var ilerliyen saatlerde Kendi Cektigim Resimler burada paylasim hatta burda birtanesi var su an tomurcuklamis :)))

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Gülüm soldu, bülbül sustu bu can evimde
Yürek yandı, ten kavruldu şu yaban elde
Yârin ismi her zerrede, her nefesimde
Nadan bilmez yaren bilir dermanım sende

gul.jpg

Dikensiz gül olmaz. Her diken gül vermez.. Sevdiklerinize gül verin. Gülünüz yoksa gülüverin!

Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı yahut dikenin acılarını hoş görmeli.

Gülün dikeni var diye üzüleceğimize. Dikenin gülü var diye sevinelim.

Güle sormuşlar neden dikenlisin diye beni gerçekten seven tutabilsin diye demiş.

Gülün dostu dikendir. Gül gider diken durur.. Seher yelinden gül perişan olur odun perişan olmaz. Sen gül ol da uğruna...

Bunlar benim bahcemdeki kendi güllerimin birazi

Son düzenleme: