• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Forum görünüm tercihleri

Forum görünümü tercihleri

• Üst bölüm koyu renk olsun

Oy: 6 42.9%
  • Üst bölüm açık renk olsun

Oy: 7 50.0%
  • Basit sohbet kutusu olsun

Oy: 4 28.6%
  • Gelişmiş sohbet kutusu olsun

Oy: 8 57.1%

• Toplam katılan
    14

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Arkadaşlar bu sürüm hakkında birkaç açıklama yapayım...

Bu bir tema değişimi değil altyapı ve kodlama sisteminin kökten değiştiği ve ücretli forumlar içinde açık ara güvenli ve kullanışlı olan bir XF2 sürümüdür. Kullandıkça kesinlikle ne kadar kullanışlı olduğuna şaşıracağınız özelliklere ve kolaylıklara sahip bir sürüm bu...

Tema renkleri kullanıcı isteklerine göre düzenlenip gerekli değişiklikler yapılacak, zaten orijinal temaya çok yakın bir görünüm kullanıyoruz şu an.

Günümüzde ücretli sunulan forum scritlerinden önde gelen üçü XenForo, vBulletin (eskiden kullandığımız) ve IPB... Ve en tepedeki bu scritler içinde XenForo hem kodlama dilindeki akıcılık hemde güvenlik açısından harika bir script. Örneğin vBulletin forumda SEO ayarları için taklalar atmak gerekirken bu özelliği XF bünyesinde barındırmakta. Sayılamayacak kadar çok özel yanı var aslında.

Ama değişime ve yeniliğe karşı hepimizde diren vardır. Ben de bile bu var çünkü 3 aydır Xf1.x sürümünden Xf2.x sürümüne geçişi geciktirdim. :)

Merak etmeyin zaman sizlere bu sürümün ne kadar elastik bir yapıya sahip olduğunu gösterecektir. :) Mobil telefondan bağlananlar için de mobil sürüm oldukça kullanışlı...

Forumdaki yenilikleri Duyurular bölümünde gerektikçe açıklayacağım. İyi forumlar diliyorum. :)

Birazdan son derece gelişmiş bir sohbet ekleniyor foruma.

Ve telefon emojilerini güle güle kullanınız. ! :D

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör