• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Flatcast Radyo Temalari

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Radyo kurmayı düşünüyorum. Flatcast kullanan eski bir dj yimde var. Bizler geçmişte hep sam2 üzerinden yayın yaptık siteadı/radyo foruma entegreli bir flatcast radyo düşüncem var. Ayrı bir radyo host istememesi en mükemmel yanı.

Şimd nasıl anlatayım size.
Kalem, mürekkep kitaplar, otantik bir ortam. Anılar üzerine kurulu eskitme ile modern arası bir tema. Yani kadın ve erkek figürü kullanılmayan obje odaklı...

Umarım anlatabildim. :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
İstediğim kriterlere uygun bir tema. Otantik bir tema.
gLwRylT.jpg

umarim biraz dediginize uygundur

Flatcasta parali radyo alma olayi yoktur bedava !!! parali radyo aliyoruz diyenlerede inanip kanmayin kesinlikle daha önce cok para ödeyenler olmustur (kesinlikle flatcast radyo bedava

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Bedava olduğunu biliyorum. Radyo host yoksa bedavadır zaten.
Ama tasarım için düşünürseniz, kurulum yaptığımda hem kurulum hem tasarım için görüşelim.
Zaten kendi var olan host ve ftpmde barındırıcam.

Yaptığınız tasarım güzel otantik ama çok karman çorman ben ozaman örnek göstererek te anlatırım. Daha sade, turkuaz renginin hakim olduğu tonlar.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Senin nasıl sevilmen gerektiğini bile bilmeden kendimi aşk ateşine gözü kapalı atacak kadar cesaretliydim.
Senin nasıl sevilmen gerektiğini bile bilmeden kendimi aşk ateşine gözü kapalı atacak kadar cesaretliydim.