Film replikleri

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Annem 'Aptallık yapan aptaldır' der.-Forrest Gump

Ama müziğe inanıyorum, bazı insanların peri masalına inandığı gibi.. -August Rush

Öylece yok olup gideceklerini bildiğin halde duygularına nasıl güvenebilirsin? -Blue Valentine

Bavulları hiç sevmiyorum efendim, çok hüzünlü şeyler. Hep geri dönüp gitmeyi hatırlatırlar. -Dedemin İnsanları

Mutluluk yalnızca paylaşıldığında gerçektir. Into The Wild

Melezlerden başka kimsenin kalmadığı gün dünyaya barış gelecek.-Aşkın Halleri

İnsanların aşık değilken delice aşık gibi görünüyorolmaları tuhaf değil mi? Numara yapmak kolay olmalı. -Köprüdeki kız

Ama biliyor musun, ne zaman bir kitap okusam sanki yazar benden, sadece benim bildiğim bir parçayı çalmış gibi geliyor. Birgün ben de bir kitap yazıp aynısını başkasına yapacağım. -The number 23

-Mucizelere inanr mısın?
-Bugün değil. -Amelie

Michael Jackson 'ın babası onu boksör olmaya, Muhammed Ali'nin ki de şarkıcı olmaya zorlasaydı ne olurdu? Felaket olurdu. Aptal. Fotoğrafçılığı seviyorsun ama gidip makinelerle evleniyorsun.-3 Idiots

Ben sadece huzur arayan, kafası karışık bir kızım. Bana kendi dertlerini yükleme. - Eternal Sunshine Of The Spotless Mind

Birini aklınızdan silebilirsiniz ama onu kalbinizden atmak başka bir hikayedir.-Eternal Sunshine Of The Spotless Mind

İnsanın kafatasını parçalamak için 255 kilo gerekir ancak duygular çok daha kırılgandır.- Cashback

Yoruldum yahu :P

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Sizler işiniz değilsiniz... Sizler paranız kadar değilsiniz... Bindiğiniz araba değilsiniz... Kredi kartlarınızın limiti değilsiniz... Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın şarkı söyleyip dans eden pisliklerisiniz..Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz..
(Dövüş Kulübü)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Aslında piç olmak iyi bir şey Hocam!
Bir kere hiç akraban olmuyor, bu çok iyi bir şey..Vizontele

iZWnsr3.jpg

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Uyurken seni izlemek vardı şimdi, Kokunda sarhoş olmak...
Seni uyandırmak için can atmak,
Ama kıyamadığım için uyandıramamak...
'

- İncir Reçeli -