• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Feridenin günlüğü

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Irkçılığınız ta-Van yapmış!
Bugün Doğu'yu sarsan yarın seni titretecek! Minarenin başını alan Allah kent kürdanı gökdelenleri deviremez mi yani?

Eğer, “ben Türküm” dedikçe sen ırkını okşayıp kuş tüyü egonu Doğunun üzerinde palazlayacaksan Türküm demeyeceğim, Müslümanım Müslüman! Doğuda her taşın altından çıkan cansız kolu, yarı açık gözü dışlanmış ölüler mezarlığına atacaksan Türküm demeyeceğim!

24 şehide ağlayıp dağlanmış acının hırsını ağızlarıyla toprak avuçlayan bu masumlardan alırsan ümmet olamamışsın! Biri çıkmış “ Van'da da olsa üzüldük” diyerek gaflı artçı şoklar yaşatıyor, diğeri “haddinizi bileceksiniz” deyip gaddarlığını tazeliyor, öbürü “inşallah hepsi ölmüştür” diyerek ağzıyla kefen biçiyor! Yazıklar olsun!

Evini Allah'a emanet etmiş, kapısı sokaklara dökülmüş, oğlunun eli betonların arasından göğü kucaklamış bir anneyi bu sözlerle mi teselli edeceksiniz? Şu dökülen taşlardan vicdanınız nasiplenmediyse, o yüce ırkınız enkaz üzerinde debelenip cesetler üzerinde böbürleniyorsa hâlâ, Allah fay hattını kalbinize döşesin ve sarsılın öyle bir sarsılın ki sizi ırkınız bile kurtaramasın!

Zilzal'i bilir misiniz siz? Zilzal ki ruhunuzun üzerinde taş bırakmayan o yüce ayet! Bugün Doğuyu sarsan yarın seni titretecek! Minarenin başını alan Allah kent kürdanı gökdelenleri deviremez mi yani?

Yazmasının oyasından gözyaşı damlayan kadın, bugün ne kadar ağladıysa dizlerini yırtıp oğlunun son nefesini en sıcak betonlar arasından çıkarıp bulduysa buna Kürtçe azap mı diyeceksin! Kürtçe afet mi diyeceksin! Kürt de değilim Türk de değilim azizim Müslümanım, Müslüman!

Allah ırkınız yüzünden cimrisi olduğunuz adamlığınızı 7.2 sallasın! Allah böbürlendiğiniz toprağı şefkatiniz üzerinden kaydırsın ki ayağınızın altından giden cesetleri böylece görün!

Birlikmiş beraberlikmiş sizin beraberliğiniz doğuda kuş uçurtmayan depremin ağıdına sağır! O göçüğün altında İsrailli bir anne feryat etse önce peygamber koşar! Sizdeki vicdan sayılı evimin danası dediğiniz ırkdaşlarınıza çalışıyor! Ne biçim ne lekeli ne kirli bir zihniyettir sizinkisi göçüğünüzü sırtınızda taşıyorsunuz. Onları göçük altından çıkaracak insaflı eller bulunur da bakalım sizi göçmüş vicdanlarınızın altından kim çıkaracak!

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Esra ELÖNÜ bir çok yazısını tasvip etmiyorum hatta okumuyorum bile ama.Bu sefer doğru düzgün bir şey yazmış.Tebrik ediyorum