• Merhaba Ziyaretçi.
    "Evden Kareler" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Favori WordPress Temaları

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Blog hizmetinden çok daha fazlasını vaad eden WordPress Blog Sistemi kendini sürekli yeniliyor ve kullanıcıların tercihi oluyor. Ayrıca google açısından en iyi ve kolay SEO aracını sistemde barındırması da webmasterları birçok sıkıntıdan kurtarıyor.

Bu bölümde beğendiğim beğendiğim ücretsiz WordPress 2.3.x temalarının öngörünümleri ile download linklerini bulabilirsiniz. Herkesin beğenisi farklı ve herkes için yüzlerce WP teması bulmak çocuk oyuncağı artık.


Tema Adı: Freshart
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
structure-theme.jpg


Tema Adı: Structure 1.1.2
Widgest Desteği: Var
Boyut: 146 KB

Not: İlginç bir tema. Sekmeli (tabmenü) yan ve sol menü. Widgest olarak 3 sütun belirlenmiş. Değişik bir tema düşünenler için alternatif olabilir.

Bu temayı kurduğunuzda Görünüm sekmesinde Structure Options adlı bir menü daha oluşuyor. Buradan ikinci bir tema seçebilir tab menü stilini ve görünümlerini belirleyebilirsiniz. Bileşenler sekmesine de birçok yan menü elemanı yerleşmekte. Reklam alanı (125 x125), filickr, video, tags, custom block vs ...
 
Top