FastStone Photo Resizer - Videolu Anlatım

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
FastStone Photo Resizer ücretsiz bir yazılımdır. Küçük boyutuna rağmen başardığı iş gerçekten çok büyük. 100'lerce resmi aynı anda boyutlandırabilir, resimler üzerine kendi logonuzu ekleyebilirsiniz. BURAYA tıklayarak küçük boyutlu bu programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

FastStone Photo Resize Programının kullanımı ile ilgili daha önce de basit şekilde resimli anlatım yapmıştık. Konuya ulaşmak için alttaki linke tıklayın.

Resimler Üzerine Topluca Yazı Yazın

Ayrıca bu adresteki logoları da kullanabilirsiniz :D

Forumda ihtiyaç duyulduğu için videolu anlatım hazırladım. Yani artık kimse ben programı kullanmasını bilmiyorum diyemeyecek :)

Bu arada videolu anlatımda Mercimek ve Zeynoo'nun nickleri geçiyor umarım kusura bakmazlar :P

[flash]/flash/FastStone.swf[/flash]

FastStone Photo Resizer programı ile yapılabilecekler bunlarla sınırlı değil. Birakaç deneme yanılma yöntemiyle detaylı kullanımı çok çabuk öğreneceksiniz.

Programda anlatılan butonların kullanımı yeterli, ancak diğer özellikleri ile ilgili sorularınız olursa konu altında sorabilirsiniz...

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Kolaymış ya :D O kadar uğraştırdım seni :) Neyse benim gibi başka insanlarda vardır diye ümit ediyorum :P

Ellerine sağlık çok teşkürler ( :

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
çok tesekkürler guzel bir anlatım olmus programıda ındırdım gerekli resimlerimde bu calismayı yapabilirim artık .emeginize saglik.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Rica ederim. Takıldığınız yer olursa iletebilirsiniz. Ayrıca düzenleme yaptığınız resimleri forumumuzda da görmek isteriz :)

cemree

=)=)
V.I.P
yani pc ye kopyalamam? ya ama bna o resim yukleme sitelerinden foruma yukleme çok ugrastırıcı geliyo ve öylede zatenn