• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Fala inanma falsız kalma :)

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Valla üye olunuyor ama değer.
Pek inanmazdım ama doğru çıktı :D
Şaşırdım bende.
Birçok fal çeşidi var 20 30 dk beklettikten sonra sonuçlara bakılıyor.
Hangisine baksam doğru çıktı :)
Reklama girer mi bilmem de paylaşmak istedim :)

- -ıkLa

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Uzun zamandır kullandığım bir platform aslında :D Arada can sıkıntısından bende takılırım.
Kahve Falı falan baktırırsan daha iyi burası. Komşu sayesinde keşfetmiştim burayı da :D

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Uzun zamandır kullandığım bir platform aslında :D Arada can sıkıntısından bende takılırım.
Kahve Falı falan baktırırsan daha iyi burası. Komşu sayesinde keşfetmiştim burayı da :D
Bu biraz dalga geçer gibi...
Bak bnm günlüğümde fal sonuclarm var ve bazıları uyusuyor hatta çoğu uyusuyor.
Bugunde kahve falına baktrcam :D

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Fal işte ya sonuçta :D Çıkmasın boş ver :D

Bugün arkdasla ev baktık çıkan falıma bak :D

Maymun çıktı sana.Sen biraz sabırlı olman lazım çok tez canlısın buda çevrendekileri sıkıyor.Hanede toparlanmış veya toparlanacak eşyalar var.Sanki yeni bir hane açılacak sana.Yeni bir ev görünüyor.Yeni bir yere geçeceksiniz yada eşya değişikliği var.Bir gözaydını çıktı sana.İçin çok ferahlayacak çünkü güzel bir haberalacaksın.Şu aralar fena halde problem yaşıyorsun kafan çok karışık bir türlü kafanı toparlayamıyorsun.Canım çevrende saçma sapan insanlar var bu insanlardankurtulman lazım kendine çeki düzen vermende yarar var .Fincan çok karışık çıktı yani kafan çok karışık çok düşünüyorsun sen kafanda çok düşüncelerin var bunların bir iki tanesi gerçekleşecek ama bir tanesini gerçekleştiremeyeceksin. Fincanın işte böyle çıkmış canım hadi yıka bakalım şimdi de dileğin kabul olsun ''

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Güzelmiş oda :) Bu ara bende astroloji takıntısı başladı. Burcumda ne dediyse yaşıyorum resmen :D

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Ben eski bir arkadaş sayesinde inandım :D Kızın her söylediği çıkar mı arkadaş :D En son bir ölüm gördü gerçekleşince töğbe etti. Ben fala inanmaya başladım :D var 2 3 tanıdığım söyledikleri resmen çıkıyor :D