• Yazarlık... E-COZUM.NET
    Fikirlerinizi/yazılarınızı yayınlayabileceğiniz elit bir platform arıyorsanız; E-COZUM.NET doğru adres! Detaylar BURADA ...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Fahrettin Koca'dan gülümseten Bana yaklaşma göndermeli 23 Nisan paylaşımı

AybüKe

İnsanın Sahip Olduğu Tek Şey Kendisiymiş
V.I.P
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle paylaştığı videoda nisan ayı başında basın açıklaması yaparken yanına gelen görevliyi "Bana yaklaşma" diyerek uyardığı fenoman olan anlara gönderme yer aldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda klasikleşen bir gelenektir devlet büyüklerinin çocuklara koltuklarını devretmesi. Ancak bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle bu ritüel gerçekleşemedi.
Son ayların popüler yöntemi olan sanal toplantılar ise bir nebze olsun çocuklara koltuk devretme ritüelini gerçekleştirmede aracı oldu. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın paylaştığı videoda da hem bakanın koltuğuna hem de Koronavirüs Bilim Kurulu'ndaki bilim adamlarının koltuklarına çocukların oturduğu görüldü.




BANA YAKLAŞMA GÖNDERMESİ GÜLÜMSETTİ
Videonun başında yer alan ve Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın yerine geçen çocuk, kendisine süt getiren annesini "Bana yaklaşma" diyerek sosyal mesafe için uyardı. Annesinin kendisine "Sütünü iç" demesi üzerine çocuk "Tamam" dedi.

İşte o video:



 
Top