• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Faceden BiR Cümle..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
vatan borcu namus borcu derler. demek namusun ederi de 30bin liraymış. vay anasını!!!!!!!!!!
sen TÜRKİYE'sin büyük düşünn.....

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Dün bende bir arkadasin iletisinde gördüm. asker şafak kaç? 3 taksit komutanım. birde şey vardı şimdi askere git 2012de ödemeye başla. axsesse 3 ay ertelemeli...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Facede kara paylaşmış..

30 yaş sınırı ile çıkan bedelli Askerliği duyan fenerbahçe yönetimi Türkiye kupasını 30 yıldır alamayanların parayla alması için TFF ye başvuru yapmaya hazırlanıyor.. =)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Ey İzmir! Birleşin!.Ey İzmir! Toplanın! Ey İzmir! Meydanlara çıkın meydanlara, bu baskı ve zulme izin vermeyin! Mısırlılar Tahrir meydanına çıkıyor, siz Cumhuriyet Meydanı’na, Atatürk Meydanı’na çıkın!

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Çok Şükür 18 ay askerlık yaptım, 2defa Şubeye 1 defa usta bırliğimde guneydoguda gorev yapmak ıstıyorum dıye dılekçe verdım gözümdeki. %30 gorme kaybından dolayı herdefasında dılekcelerım reddedıldı fakat ben yılmadım,kolordu denetlemesınde 200 metre atıslarında gosterdıgım basarı ıle dılekcelerımı reddedenlerı utandırarak tabur komutanından 10 gun kafa ıznı aldım..... Varsın bırılerı reddetsın bırılerıde para verıp gıtmesın ....... Peygamberımız HZ MUHAMMED MUSTAFA. / HZ ALI zamanında aynı zıhnıyet cıkıp bız kılıc sallamayız deselerdı acep hallerı nıce olurdu ???........ YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MiLLETi

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
SON DAKİKA : Bedelli askerliğin peşinatını bankaya havale ederken parmağı incinen vatandaşa 'GAZİ' ünvanı verildi.

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Bana 'benden iyisini bulamazsın' diyen sevgilim: Ne gemiler yaktım ben, kıçı kırık bir sandalın lafı mı olur..:)