• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Facebook'tan Anilarim ve paylasimlarim

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Kimse kimseyi küçümseyecek kadar büyük değildir bilmelisin. Küçümsediğin her şey için gün gelir, önemsediğin bir bedel ödersin.

Haddini bilenler az konuşur.

Bilgeler, öz konuşur.

Çok bilmişler ise sadece saçmalar...

Hep derdi ki "İnsan hayatında iki şeyi bilmeli: haddini ve hesabını...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Ich wünsche mir, dass jeder so ehrlich, anständig und mutig ist wie die Versprechen, die er auf dieser Seite teilt Ich denke, ich liege falsch.
👍
👍
👍

Keşke herkes bu sitede paylaştığı sözler kadar dürüst, düzgün ve cesaretli olsa... Yanlış mı düşünüyorum acaba

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Biliyorum, hayallerim bir gün gerçekleşecek, herkes hak ettiğini bulacak
Şöyle bir dönüp bakıyorum da hayatıma, ne kadar çok hata yapmışım, ne kadar çok yanılmışım. Doğru sandığım kaç tane yanlış, samimi sandığım kaç tane sahte insan varmış. Hayallerim kaç kere yarım kaldı hatırlamıyorum bile, güvendiğim kaç tane dost beni terketti saymadım bile. Ayağa her kalkmak istediğim de, yeniden yer de buldum kendimi. Bir şeyleri başardım sandığım da, tekrar başa döndüm. Ulaştım sandığım da, avuçlarımın arasından çalındı düşlerim. İnandığım insanlar tarafından yarı yolda bırakıldım, kalabalıklar arasında yalnız kaldım, "olmaz" dediğim ne çok şey yaşadım. Ve beni sevdiğini sandığım kadın'ın ne çok yalanını duydum. Ne çok ağladım, ne çok yoruldum. "Bu sefer olacak" sandığım, kaç tane hayal yıkıldı. Hep bir şeyler ters gitti hayatım da, hep bir şeyler noksan. Ama ümit etmekten hiç vazgeçmedim ben. İnsanların bir gün hak ettiğini yaşayacağından, adaletin yerini bulacağın dan hiç şüphe etmedim. Güzel günlerin bir gün geleceğine, üzülenlerin güleceğine, mutsuz olanların bir gün mutlu olacağına hep inandım. Babamın "her şeyin bir vakti vardır oğlum" lafını hiç unutmadım. Annemin bana ettiği duaları hiç boşa saymadım. Sakın imanı sağlam olmayanlar seni hafifliğe sevketmesinler" ayetini her gün okudum. Biliyorum, hayallerim bir gün gerçekleşecek, herkes hak ettiğini bulacak

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Resim bahane kahve sahane

Yapmacik olup sevilmektense.... Kendim olup nefret edilmeyi tercih ederim.
Gidenler sanıyor ki, KALANLAR Hergün ağlıyor. Sen radyoyu kapattın diye Şarkılar Yarıda Kalmıyor...