Facebook'tan Anilarim ve paylasimlarim

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Yesim

14 Ekim 2017 ·

Evet Kirginimm :))))
Kırgınım… Kime olduğunu, neye olduğunu bilmeden kırgınım… Belki hayata, belki kendime kırgınım sadece… Kırgınım… Yüreğim bir yanardağ gibi kaynayarak yanarken, Nasıl oluyor da bir buz dağı oluveriyorum bir anda… Kırgınım… İçim sevgi ile kavrulurken neden... böyle yıkıcı, Parçalayıcı oluyorum… En çok sevdiğim varlıkları biranda kırıp, Un ufak ediyorum… Kırgınım… Öfkeme, tat almayan yüreğime, Sevmenin, sevilmenin değerini bilmeyen Kalbime… Kırgınım… Yeşilin huzurunu, mavinin derinliğini, Görmeyen gözlerime... Kuşların nidasını işitmeyen kulaklarıma Kırgınım… Kırgınım… Mantığımla kalbimin arasında gidip gelen Benliğime… Kırgınım… Sonuçlandıramadığım sevgilerime, Sarılmaya korktuğum sevgililerime… Kırgınım çok kırgınım, Beceriksizliğime, korkaklığıma, Kırgınım… Beklide bir hayalden ibaret oluşuma

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Kimseyi tek kalemde silmiyorum.. Silene kadar çok şeyi görmezden gelmişimdir, çok şeyi haberiniz olmadan içimde affetmişimdir, çok şeyi alttan almışımdır, çok şeyi tolere etmişimdir.. Siz sizi çok kolay gözden çıkardım sanırsınız ama ben gözden çıkarmamak için çok çabalamışımdır.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
ÖLESIYE SEVMEK SEN BİLİRMİSİN?
2012 ,18,Ekim

S♥♥ en Sevmeyi,, Ölesiye Sevmeyi Bilirmisin
E♥♥ llerin hiç titredimi 10 nokta 10 şiddetinde
N ♥♥utkun tutuldumu hiç anlatacak onca şey varken..

S♥♥ enin aşkından habersiz bir sevgiliye
E ♥♥vlenme teklif ettin mi? hiç rüyalarında
V♥♥ e her gece konuştunmu ??? hayaliyle
M♥♥utluluktan öleceğim dediğin oldu mu?
E♥♥llerini tutmayı hayal ederken bile
Y ♥♥üzünün al al olduğunu hissettin mi,
İ♥♥ ş olsun diye değil, ölesiye sevdin mi hiç?

Ö♥♥ lümü hiçe saydığın oldumu aşkın için
L ♥♥aflar ağzında gevelenip kaldı mı,onu düşündüğünde
E♥♥ trafındkilerin olsuz düşüncesini bir kalem de silip attın mı
S♥♥ evdiğini söyleyemediğin hergün için içini yedi mi
İ♥♥ syanlarını şiirlerle anlatmayı denedin mi hiç?
Y ♥♥aşamının anlamı kalmadığını düşündün mü?
E♥♥ trafına neşe saçarken için kan ağladı mı?

S♥♥ en reddedilmenin ızdırabını bilirmisin?
E♥♥ llerini açıp Allah'a dua ettinmi aşkın için
V♥♥ ücudunun her hücresinde aşkı hissettin mi?
M♥♥ ehtabı seyrederken hayaller kurmayı bilirmisin?
E♥♥ sen rüzgarlarda onun ismini duydunmu hiç,
Y♥♥ ağan yağmurlarda kokusunu hissettin mi?
İ♥♥ ş olsun diye değil ölesiye sevdin mi Hiç?

B♥♥ enim seni ölesiye sevdiğimi
İ ♥♥çmeden sarhoş olduğumu
L♥♥ afları ağzımda gevelediğimi
İ ♥♥liklerime kadar titrediğimi
R♥♥ uhumun derinliklerindeki yangınları
M♥♥ uhabbet esnasında ismin geçince
İ ♥♥çim kan ağlarken gülmeye çalıştığımı
S ♥♥abah ezanlarına kadar uyuyamadığımı bilirmisin?
İ ♥♥çim de seni sır gibi saklamanın ne kadar zor olduğunu bilirmisin.?
N ♥♥e zordur ölesiye sevmek bilirmisin...SEN BİLİRMİSİN?

Not siirin bas harflerini cok önemli

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
YANINDA DEĞİLİM diye ben i" SEVMEMEZLİK YAPMA !!!.Beni UNUTMAYA ÇALIŞMA ..!.Ne nefesin nefesimle nede ellerin ellerimle KAVUŞMAYACAK bilirim bilirim de yinede UNUTTUM deme ....Bakarsın bir gün bir yerde hep hayalini kurduğumuz şeyi yapar biz birimize SARILIRIZ.....Hiç bırakmamaya söz verip beraber gözlerimizi kaparız uykuya....Beraber açarız tekrar sevgiye aşka....Ve bir gün yine el ele gireriz ölümün koynuna....Mesafeler korkutur ama sen hiç bir şeyden korkmazsın....Bekle demek 'saçma' ama bizim hikayemizde çok normal başlamadı o yüzden....Aşkların en güzeli... beni...." SOL YANINDA " hep sakla..........

Son düzenleme:

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
sevgi.jpg

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Kim ne derse desin, aynanın karşısına geç ve gülümse. Sivilcene kilona ve en önemlisi kendine küsme.. Çık dolaş sev ağla. Her türlü duyguyu tat. Açık sözlü ol ama asla kırma. Sev ama abartma. En çok kendine değer ver, başkalarını değil kendini sahiplen. Kendini odana kapatma, kilitleme çünkü hayat dışarıda. Annenden veya babandan nefret etme, bil ki sana en çok onlar değer veriyor. Onlara kızmak yerine onları mutlu etmeye çalış. Unutma ki onlar da bir gün gidecek. Sevdiğin insanlara sevdiğini hissettir onlara onları ne kadar sevdiğini söyle. Yarın belki çok geç olabilir. Geçmişe takılıp kalma. Hep geleceğe bak. Hayaller kur. Hayallerinden kimse için asla vazgeçme. Kimseyi küçümseme ve gözünde kimseyi büyütme. Yeni insanlarla tanış mesela, onların hikayelerini dinle. Kendine güven, kimse senden üstün değil. Evet belki berbat bir hayatın var veya kendini çok yalnız hissediyorsun seni kimse anlamıyor olabilir ama unutma ki senin gibi milyonlarca insan var dışarıda. Seni değersiz hissettiren insanlara gül geç. Seni tanımıyorlar, sen kusurlarınla mükemmelsin. Senden bir tane daha yok bu dünyada. Şimdi kaldır o başını ve gülümse. Gülümsemek herkese yakışır çünkü, en çok da. Ona..!Her Hakkım Onda Saklıdır. ?

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
?‍❤️‍??‍❤️‍?Birinin yüreğine sevgiyle dokunduğunda,
dokunduğun yüreğe bahar geldiğini
göreceksin..."
Yüreğiniz Hep Bahar’da Kalsin...??