Facebook'ta arkadaş listesini istediğinize gösterin - Resimli anlatım

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Facebook hesabınızdaki arkadaşlarınızdan bazılarına arkadaş listenizi göstermek istemeyebilirsiniz. Bunun için birkaç yöntem var. Bunlardan birini görelim. Böylece arkadaşlarınızdan seçtikleriniz artık arkadaş listenizi göremezler.

Adım 1: Facebook hesabınıza girin ve sol taraftaki arkadaş listenizin göründüğü alandaki kalem işaretine tıklatın. (alttaki resim)

jdeM8.png

Adım2: Yeni açılan pencerede aşağıda resimde gösterildiği gibi son ok tuşuna tıklayın ve Özel satırına tıklayın.

vwK67.png

Adım 3: Alttaki resimde gösterildiği gibi en alttaki kutucuğa arkadaş listenizi görmelerini istemediğiniz arkadaşlarınızı isimlerini girin. İsmin birkaç harfini yazdığınızda otomatik tamamlanır. Bu şekilde istediğiniz kadar isim girebilirsiniz. Bu alana ismini girdiğiniz arkadaşlarınız arkadaş listenizi artık göremezler.

zzyUy.png

Son olarak "Değişiklikleri Kaydet" dediğinizde işlem aktif olur. Eğer yasakladığınız arkadaşları listeden kaldırmak isterseniz yine aynı pencereye gelin ve isimlerin sağındaki X işaretine tıklayıp "Değişiklikleri Kaydet" butonuna tıklayın.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Çözdüğüm konuları resimli olarak anlatıcam artık :)

Bu arada grup olayında sayfa olayına yönlenicez dün akşam çalışmalara başladım ama şimdilik boş :)

Bu arada sayfa adresimiz şimdilik şu. Bilemiyorum daha güzel bir isim bulursam değiştirebilirim de.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yönetimi konusunda sıkıntı çekiyorum dönüşümlü yöneticiler atamayı düşünüyorum her yönetici kendi arkadaş grubunu otomatik olarak davet etsin diye hem de içeriğin zenginleşmesi açısından iyi olur bu.