Facebook, Instagram ve WhatsApp çöktü mü?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tüm dünyanın merakla beklediği Pandora Belgeleri açıklandı. Deutsche Welle Türkçe, The Washington Post, Süddeutsche Zeitung, BBC, Istories, El Pais, Le Monde ve The Guardian'ın da aralarında olduğu 150 medya ortağı yaklaşık iki yıl boyunca kimliği bilinmeyen birisi tarafından sızdırılan 2,94 terabayt boyutundaki verileri inceledi. Pandora Papers'ta Türkiye'den 220'den fazla isim yer alıyor.

Facebook, Instagram ve WhatsApp'ın hizmet veremiyor olmasınu bu olayla bağdaştıran haberler de var.

Popüler sosyal medya uygulamaları WhatsApp, Facebook ve Instagram'a 18.41 itibari ile erişilemiyor. Sorunun nedeniyle ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

İnstagram'da sabah saatlerinden itibaren story ve gönderi içerik paylaşamama, DM atamama gibi birçok problem dünya genelinde yaşanmakta. Twitter ve Google'da en çok araştırılan konular arasında yer alan sıkıntı ile Instagram'dan resmi bir açıklama gelmezken, yaşanan problemin kısa bir süre içerisinde düzelmesi bekleniyor.
 
Kaynak
http://www.cerezforum.com

yesim434

Hırçın Karadenizli
V.I.P
Fehler: Netzwerk-Zeitüberschreitung

Der Server unter de-de.facebook.com braucht zu lange, um eine Antwort zu senden.

Die Website könnte vorübergehend nicht erreichbar sein, versuchen Sie es bitte später nochmals.
Wenn Sie auch keine andere Website aufrufen können, überprüfen Sie bitte die Netzwerk-/Internetverbindung.
Wenn Ihr Computer oder Netzwerk von einer Firewall oder einem Proxy geschützt wird, stellen Sie bitte sicher, dass Firefox auf das Internet zugreifen darf.acilmadi :)))
 
Top