• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Galatasaray ‘F.Bahçe’yi bekliyorum’

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Muslera: “G.Saray-F.Bahçe rekabetini duydum. Resimlerini, görüntülerini gördüm. Bunları ben de sahada yaşamak için sabırsızlanıyorum.
656885_detay.jpg

Galatasaray'ın yeni transferi Uruguaylı kaleci Fernando Muslera, böyle büyük bir kulübe geldiği için gurur duyduğunu söyledi.

Galatasaray TV'de yayınlanan ‘Son Pas' programına katılan Muslera, şöyle konuştu: “Böyle bir kulübe geldiğim için gurur duyuyorum, çok mutluyum” dedi. Culio ve onun bir takım arkadaşından G.Saray ile ilgili bilgiler aldım. Menajerim Daniel Fonseca da bana fantastik ve mükemmel bir yere gideceğimi anlattı. Teknik Direktör Fatih Terim ve kaleciler için büyük isim olan Taffarel, futbol camiasının çok büyük isimleri. Onlarla çalışmak büyük keyif olacak. Copa America'da oynadığımız Arjantin maçında en iyi performansımı gösterdim. Cimbom'da da aynı performansını göstermeyi umuyorum.

‘SABIRSIZLANIYORUM'

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında yaşanan rekabeti duydum. Bu maçların resimlerini ve görüntülerini gördüm. Lugano'nun belgeselinden de görüntüleri izledim. Nasıl bir heyecan olacağını tahmin edebiliyorum. Bunları yaşamak için sabırsızlanıyorum. G.Saray kalesini daha önce Taffarel ve Mondragon gibi ünlü isimler korumuştu. Umarım gelecekte onlar gibi benim de bu kaleyi uzun süre başarıyla koruduğum konuşulur”

MUSLERA'DAN İNCİLER

* Şampiyon olduğumuz Copa America sonrası dünyanın en iyi 7. kalecisi olarak gösteriliyorum. Bu çok önemli ve gurur verici bir şey.
Burada durmamak ve daha ileri çıkmak lazım. Sıralamadaki en üst basamağa çıkmayı hedefliyorum. Böyle üst düzey takımlarda oynayan
bir futbolcu için, bunun başarılabilecek bir hedef olduğunu düşünüyorum.

* Gençliğimde kendime idol olarak Beşiktaşlı eski file bekçisi Oscar Cordoba'yı görüyordum.

* Transfer olmadan önce Galatasaray'ın kadrosunda bulunan Ujfalusi, Elmander, Baros gibi isimleri tanıyordum. Türk oyuncu olarak da Ayhan Akman'ı biliyorum ve beğeniyorum.

* Copa America'da mücadele ederken, milli takımdaki arkadaşlarım bana, genç göstermem nedeniyle ‘Bebek yüzlü' diye hitap ediyordu.
Bunun dışında bir lakabım bulunmuyor.