• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

EYVALLAH

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bazen ''ACIMASIZ'' da Olmak Gerekiyormuş... Söylemediğin Sözlerin ''PİŞMANLIĞIYLA'' Kıvranıp Durmamak İçin.. Bazen ''YÜZ GÖZ'' Olmakta Gerekiyormuş ''VEFASIZLARLA''... Ve Olabildiğince ''GÜÇLÜ''...''BİTMEZ'' Denilen ''SEVGİ'' Bittikten Sonra ''AYNADA'' Kendi Yüzüne ''GURURLA'' Tekrar Bakabilmek İçin... Sevginle ''ŞIMARANI'' Yokluğunla ''TERBİYE'' Etmek Gerekiyormuş... Ve İşte Bu Yüzden; Karşındakinin ''VEFASIZLIĞINDA'' Daha Fazla Üzülmemek İçin... Senin O'ndan Önce ''EYVALLAH''... Demen Gerekiyormuş... ''FEDAKARLIKLARLA'' Büyüttüğün... ''NANKÖRLERİN ÜSTÜNE BASIP EZİP GEÇMEK GEREKİYORMUŞ''

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Daha Nereye Kadar Sevebilirim Ki Seni...? Gözlerinden Başladım , Yüreğine Dokundum Hiç Farkında Olmadın....! Gülüşün Çok Güzeldi , Yüzünün Tarifi Yoktu ; Parmak Uçlarından Saçlarına Kadar Santim Santim Sevdim Seni...! Seni Sevmek Yaradılıştan Ötürü Hiç Aksatmadığım En Güzel İbadetimdi...! Daha Nereye Kadar Sevebilirim Ki Seni....? SENDEN ÖTESİ YOKTU Kİ..

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Korkmayacaksın kimseyi kaybetmekten!
Bazılarına "HAYIR" demeyi, ;
Bazılarına "EYVALLAH" demeyi öğreneceksin.
Aman o üzülmesin, aman o gücenmesin,
aman o kırılmasın dediklerin bildilermi kıymetini?
Bırak da onlar çabalasın senin yanında olabilmek için,
yorma artık kendini! Onlarınki can da seninki değil mi...?

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Beni YARGILAYANLAR;
DEVAM edin , edin ki..!
Kendi HATALARINIZI örtün,
Bakalım ne YANLIŞIMI bulabileceksiniz..?
SİLİNMEYİ hakedenler , merak etmeyin ; SİLİNMEDİNİZ..!Yeriniz KALBİMDE hep hazır..
Bana birer DERS,Bana birer TECRÜBE olarak
En güzel yerde, SİLİNMEMEK üzere kazındınız..!Benimle UĞRAŞANLAR..!Sizde aynen DEVAM…!
Ne kadar ÖNEMLİ,Ne kadar DEĞERLİ olduğumu
Bir kere daha HİSSETTİRİYORSUNUZ bana..!Sonuç mu..? Sonuç..! BU HAYAT benim..! Gelene de, gidene de EYVALLAHIM yok GELMİŞE de GEÇMİŞE de saygım var..!Kimsenin HAYATI beni İLGİLENDİRMEZ, benimki de KİMSEYİ..!!