• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

..::.. Excel Arşivimi Satıyorum Bölüm I ..::..

Merhabalar,

Belli aralıklarla Geniş Excel ve VBA arşivimi bölüm bölüm satmayı plânlıyorum.

Bu bölümde tam 7700 farklı dosya var ve Excel ve VBA (Makro) ile ilgili aradığınız ne varsa bu arşivin içerisinde mevcut. Arşivde neler olduğu ile ilgili genel başlıkları resimde görebiliyorsunuz. Oldukça düzenli ve her konu kendi başlığı altında toplanmıştır. Aradığınız her ne ise ona ulaşmanız çok basit. Excel ile işi olan, uğraşan herkesin elinin altında (bilgisayarında) olması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle arşivin bu ana bölümü sayesinde; bir başkasına ihtiyaç duymayacak ve her işinizi kendiniz çözebilecek duruma geleceksiniz.

Uzun uzun anlatmaya gerek duymuyorum.
Eğer bu arşive sahip olmak istiyorsanız; benimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Not: Sanıldığı kadar yüksek bir ücret talep etmiyorum. Aksine herkesin satın alabileceği bir ücretle satışını gerçekleştiriyorum.

Selamlar, saygılar
Murat OSMA

72292

İş dünyasının vazgeçilmez uygulamalarından biri olan Microsoft Office'in en çok kullanılan uygulaması olanExcel'e dair her şeyi bulabileceğiniz, size ait Online Excel Arşivi için hazırlanmış web sayfasıdır.

Excel ve VBA (Makro) ile ilgili 10.000+ dosya arşivi bulunmakta.
Tek yapmanız gereken; üye olup istediğiniz paketi seçmek.
Daha sonra ihtiyacınız olan dosyaları indirebilirsiniz.

Faydalı olması dileğiyle. Keyifli indirmeler. :hecanim

Saygılar
Murat OSMA