Evrenin İlginç Yasaları

Sypnosis

Burnumdan Ötesi Uzak Mesafeler
Özel üye

Willoughby Yasası​

Birine bir makinenin çalışmadığını kanıtlamaya çalışırsanız makine o anda çalışacaktır.

Andrew Young Yasası​

Eğer 100 iş adamı yasal olmayan bir iş yapmaya karar verirlerse, o iş yasal olur.

Axwell Yasası​

Eğer havayı soluyabiliyor ama suyu içemiyorsanız geri kalmış bir ülkedesinizdir. oysa, suyu içebiliyor ama havayı soluyamıyorsanız kalkınmış bir ülkedesinizdir.

Lofta'nın Gözyaşları​

Hiç kimse sizi kendinizi iyi hissettiğiniz zaman terk etmez.

Fant Yasası​

Bir eliniz dolu iken diğer elinizle kilitli bir kapıyı açmak zorunda kaldığınızda, anahtar kesinlikle elinizin dolu olduğu taraftaki cebinizdedir.

Monly'nin Kuralı​

Mantık, yanlış sonuca özgüveninizi yitirmeden sistematik bir biçimde ulaşma yöntemidir.

Murphy İlkesi​

İyi bir yanlış yapmanın her zaman bir yolu vardır.

Goodwin Yasası​

Gözle görülen eleştirilmeye mahkumdur.

Fulton'un Yerçekimi Yasası​

Düşen bir nesneyi sakın tutmaya çalışmayın. Bırakın düşsün, daha az zarar görecektir.

Kovac'ın Yasası​

Telefonda yanlış numara çevirdiğinizde, asla meşgul çalmaz.

Önemli İnsanlar Kuralı​

Büyük hayranlık ve saygı duyduğunuz insanların derin düşüncelere daldığını gördüğünüzde, kendileri büyük olasılıkla öğle yemeğinde ne yiyeceklerini düşünüyorlardır.

Murphy Yasası​

Bir işin ters gitme olasılığı varsa, kesinlikle ters gidecektir.

Murphy'nin 2 Nolu Kuralı​

Her iş düşündüğünüzden daha uzun sürer.

Murphy'nin 3 Nolu Kuralı​

Birkaç işinizin birden ters gitme olasılığı varsa, kesinlikle size en çok zarar verecek iş ters gidecektir.

Murphy'nin 4 Nolu Kuralı​

Ne zaman bir işi yapmaya karar verirseniz, o anda yapmanız gereken bir başka iş çıkar.

Murphy'nin 5 Nolu Kuralı​

Her çözüm beraberinde yeni sorunlar getirir.

Murphy'nin 5 Nolu Kuralı​

Her çözüm beraberinde yeni sorunlar getirir.

Alaturka'nın Kuyruk Yasası​

Markette veya herhangi bir yerde sıraya dikilirseniz, sizin geçtiğiniz kuyruk mutlaka en yavaş ilerleyen kuyruk olacaktır..

Alıntıdır.

Lelis

Ben O Eski Ben Değilim!!!
V.I.P
Eğer havayı soluyabiliyor ama suyu içemiyorsanız geri kalmış bir ülkedesinizdir. oysa, suyu içebiliyor ama havayı soluyamıyorsanız kalkınmış bir ülkedesinizdir.
Bunu tuttum;)
Bir eliniz dolu iken diğer elinizle kilitli bir kapıyı açmak zorunda kaldığınızda, anahtar kesinlikle elinizin dolu olduğu taraftaki cebinizdedir.
Kesinlikle
Telefonda yanlış numara çevirdiğinizde, asla meşgul çalmaz.
Çok doğru;) yanlış calanını görmedim
Markette veya herhangi bir yerde sıraya dikilirseniz, sizin geçtiğiniz kuyruk mutlaka en yavaş ilerleyen kuyruk olacaktır
O da doğru;)