• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Evlilik meraklısı hangi cins?

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Eyvahhhhh :D galiba evden ise isten eve giderken eski dostlar sarkisini dinlemek kaderimiz olacak ve onlarin kocalarindan nefret etmek :D
Hiç de bile :D Ben onlara yeniyılda kayınvalideciğinizi ağırlarken size Avrupa'dan kart atacağım diyorum :P Onlar düşünsün boşver gez toz bir sürü güzel insan tanı, belk özel biri çıkarsa karşına evliliği de o zaman tekrar düşünürsün :)

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Hiç de bile :D Ben onlara yeniyılda kayınvalideciğinizi ağırlarken size Avrupa'dan kart atacağım diyorum :P Onlar düşünsün boşver gez toz bir sürü güzel insan tanı, belk özel biri çıkarsa karşına evliliği de o zaman tekrar düşünürsün :)
Aman aman hangi milletten olursa olsun erkek erkektir :D
Gerci bunda cok haklisin, evlendikten 2 yil sonra bizi mumla arar keske seni dinleseydim diyecekler kesinlikle, bozulmamis bir fizik ve ozgurlugun tadini cikartip dunyanin en isiltili yerlerini gezip tozmak... Koca istedigi kadsr modern olsun boyle biseyi kendisi yoksa asla onaylamaz, hele ki karisinin erkek arkadaslari da varsa falan :D

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Aman aman hangi milletten olursa olsun erkek erkektir :D
Gerci bunda cok haklisin, evlendikten 2 yil sonra bizi mumla arar keske seni dinleseydim diyecekler kesinlikle, bozulmamis bir fizik ve ozgurlugun tadini cikartip dunyanin en isiltili yerlerini gezip tozmak... Koca istedigi kadsr modern olsun boyle biseyi kendisi yoksa asla onaylamaz, hele ki karisinin erkek arkadaslari da varsa falan :D
Öyle deme işte :D Ben ne zaman bir şeyi kocaman harflerle bastıra bastıra söylesem o şeyin başıma gelmesine start veren bi kum saati dönüyor sanki tepemde :D