• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Evli Erkek

Celal28-

Forum Gururu
1)Harcamalarına dikkat etmeli

2)Eşine karşı dürüst olmalı kendi alışkanlıkları hakkında yalan söylememeli
çünkü hayatı boyunca onunla beraber olacak

3)Eşine hoşgörülü davranmalı ama hoşlanmadığı şeyleri baştan söylemeli(yumuşak bir dille)

4)Eşinin ebeveynlerine ve akrabalarına karşı saygılı olmalı ve aynı davranışı kendi akrabalarına karşı eşinden beklemeli

5)Yinede eşine her sırrını vermemeli cünkü hayat arkadaşlığı hemen olmaz zaman ister

6)Eşine zaman zaman "seni seviyorum" demeli çünkü bu söz bütün husumetleri engeller

7)Eşini asla aldatmamalı

8)Eşini eve kapatmamalı arada sırada gezdirmeli (akşamları kısa bir yürüyüş onun bütün stresini alır)

9)Hediye alırken israf yapmamalı (ona çok basit birşey bile almanız ona göre büyük birşeydir)

10)Tartışmalar yaşandığında susmalı ve sabırlı olmalı hemen arayı ıstmaya çalışılmalı

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
1)Harcamalarına dikkat etmeli

2)Eşine karşı dürüst olmalı kendi alışkanlıkları hakkında yalan söylememeli
çünkü hayatı boyunca onunla beraber olacak

3)Eşine hoşgörülü davranmalı ama hoşlanmadığı şeyleri baştan söylemeli(yumuşak bir dille)

4)Eşinin ebeveynlerine ve akrabalarına karşı saygılı olmalı ve aynı davranışı kendi akrabalarına karşı eşinden beklemeli

5)Yinede eşine her sırrını vermemeli cünkü hayat arkadaşlığı hemen olmaz zaman ister

6)Eşine zaman zaman "seni seviyorum" demeli çünkü bu söz bütün husumetleri engeller

7)Eşini asla aldatmamalı

8)Eşini eve kapatmamalı arada sırada gezdirmeli (akşamları kısa bir yürüyüş onun bütün stresini alır)

9)Hediye alırken israf yapmamalı (ona çok basit birşey bile almanız ona göre büyük birşeydir)

10)Tartışmalar yaşandığında susmalı ve sabırlı olmalı hemen arayı ıstmaya çalışılmalı
bekar erkeklerede önerilerini bekliyorum arkadas :