Evde hayvan besleme ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Bende evimde şart değil hayvan olması, ama doğadaki hayvanları bari koruyalım sıcak havada bahçenizde yem su koyun her hayvan illa şu bulur yem bulur diye bir şey yok doğalarina bari saygı sevgi duyalim

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Çok renkli ve farklı açılardan yorumlar var. Gördüğüm kadarıyla hemen hepsinin haklı olduğunu düşünüyorum zıt yorumlar olsalar bile.

Hayvan beslemeye karşı değilim evde de necis hayvanlar hariç beslenebilir. Mesela evde kedi beslemeye karşı değilim ama köpek beslemeye karşıyım. (Evde beslemekte kastım, eve girmesine izin vermek.) Ayrıca hayvan satın almak yerine sokaktaki bir hayvanı beslemek daha çok amaca hizmet eder. Çünkü hayvancağızın komşusu olmuş oluyorsun. Lezzetli bir yaş mamaya karşı koyacak kedi veya köpek yoktur herhalde.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Çok renkli ve farklı açılardan yorumlar var. Gördüğüm kadarıyla hemen hepsinin haklı olduğunu düşünüyorum zıt yorumlar olsalar bile.

Hayvan beslemeye karşı değilim evde de necis hayvanlar hariç beslenebilir. Mesela evde kedi beslemeye karşı değilim ama köpek beslemeye karşıyım. (Evde beslemekte kastım, eve girmesine izin vermek.) Ayrıca hayvan satın almak yerine sokaktaki bir hayvanı beslemek daha çok amaca hizmet eder. Çünkü hayvancağızın komşusu olmuş oluyorsun. Lezzetli bir yaş mamaya karşı koyacak kedi veya köpek yoktur herhalde.
Ama o kafandaki köpekler i sokakta besleye bilirsin cins cins köpekler var sokakta birbirini yerler chuwawa sokakta yasayamaz