• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ev işlerinde eşine yardım eden erkek

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Evlenilecek erkektir. hele de bu yardımı lütuf olarak görmeyip içinden gelerek yapıyorsa, başımızın üstünde yeri olan erkektir.Yani hayat müşterektir.diye düşünüyorum

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ama kabul edelim ki zor bir iş. "Ben o evde egemenlğin kayıtsız şartsız kadında olması gerektiğine inanıyorum o yüzden pek ev işlerine karışmayı düşünmüyorum" diye bir yaklaşımda bulunsam... :D

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
en sevdiğim erkek tipi. çok şükür ki yardım ediyor da arada bir kendime vakit ayirabiliyorum. zaten utuyu yapıyor olması benim için yeterli.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
"yardım eden" derken bile kendinizi aşağılıyorsunuz kızlar.
Ekonomik özgürlüğü olan hiçbir kadın ev işlerini yapmaya mahkum değildir; diğerleri de değildir gerçi de nyse :D
Paşa hazretleri hizmetçi istiyosa hizmetçi tutsaydı :D

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Nerde öylesi arkadaş? bir de evlenirken elini sıcak sudan soğuk suya sokmayacam derler☺ yardım etmeyi bırakın daha kendi arkalarını toplamaktan acizler? en basiti çorapları kirliye atabilirler ,kardolabıyla didişmekten vaz geçebilirler, buldukları gibi bırakabilirler??