• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Esrarengiz Gölge

cırcırböcee

V.I.P
V.I.P
Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü'nün (UNESCO) "Dünya Kültür Mirası Listesi"nde yer alan Sivas Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası'nı gezmeye gelenler, eşsiz eserde ortaya çıkan "namaz kılan insan" silüetleri ile diğer gölgeleri hayretle izliyor.

golge.jpg

aiShwaRya

Aktif
Evet televizyonda da seyretmiştim bu haberi, gerçekten de tüylerim diken diken olmuştu ama acaba gerçek payı ne kadar var ? Camii inşaa edilirken acaba çokmu orantılı bir çalışma yapılmış ve güneş ışıkları öyle bir eksenden gelmeli ki namaz kılan dev bir insan figürü çıksın düşüncesimi güdülmüş. ?Yoksa bu bir gerçekmi. ? Camiilerimizin mukaddeslikleri göz önüne alınırsak gerçek diyebiliriz ama hala muallaktayım...

Stewie

Katılımcı
Doğru olabilir ama bana da biraz hile var gibi geldi...Ama ALLAH ın büyüklüğü ve kudreti tartışılmaz tabi...

ahbeabi

Uzman
bütün eserlerimizde gizli sırlar vardır karşılaşmışsınızdır.paylaşım içinde teşekkürler ellerinize sağlık