• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Eşler Aynı İş Yerinde Çalışmalı mı Çalışmamalı mı?

Eşler Aynı İş Yerinde Çalışmalı mı Çalışmamalı mı?

• Toplam katılan
    20

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Benim de bu konu da deneyimin oldu ve pek iyi sonuçlar doğurmadı bu durum
Sizce eşler aynı iş yerinde çalışmalı mı yoksa çalışmamalı mı?

Düş

Özel Üye
Özel üye
Bence bayanlar hiç çalışmamalı ev işlerine ve çocuklarına bakmalı.:)
Birazdan linc girisimine baslayabilirler :D hatta bende yapabilirim,dua et dostumsun ?
Kadinlar elbette calissin. Sorumluluk alip,kendi ayaklari uzerinde dursunlar. Hic birseyin garantisi yok,o yuzden kimseye muhtac yasamasin,guclu olsunlar. Kisaca evliyken koca parasi yiyip,bosandiktan sonra g*t gibi ortada kalmasinlar :D
Tabi cocuk sahibi olduktan sonra is degisir. Bakıcı degil de cocuklari anneleri yetistirsin.

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Birazdan linc girisimine baslayabilirler :D hatta bende yapabilirim,dua et dostumsun ?
Kadinlar elbette calissin. Sorumluluk alip,kendi ayaklari uzerinde dursunlar. Hic birseyin garantisi yok,o yuzden kimseye muhtac yasamasin,guclu olsunlar. Kisaca evliyken koca parasi yiyip,bosandiktan sonra g*t gibi ortada kalmasinlar :D
Tabi cocuk sahibi olduktan sonra is degisir. Bakıcı degil de cocuklari anneleri yetistirsin.
Linç girişimine uğrayacağımı bile bile yazdım yorumumu sevgili dostum. Hem ben sizi düşünerek yazdım. Yazık değilmi size hem ev işlerine bak hem git dışarda çalış sizede yazık değilmi :P