• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Eski Üyeler..

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Az önce üyeler bölümünden eski, üyelerin profillerine baktım,öyle güzel dostluklar kurulmuşki,öyle candan paylaşımlar olmuşki o zamanlar yoktum ama neden bilmiyorum sanki varmışım gibi bir hüzün çöktü yüreğime..sonu olmayan dostluklar kurulsun inşallah..hüzünlendim birden ya..

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Evet, eski... Hep kullandığımız bir kelimedir aslında, çok anlamı olan, yada anlamını kaybetmiş şeyler için kullanılmış, kullanılan, kullanılacak olan yegane kelime... Eskiden şöyleydi, eskisi gibi değil, artık eskidi, artık eskidik, eski dostlar, vesaire, vesaire...
Bazı şeyler eskidikçe değer katar, değer görür, değer kazanır...
Helede bir toplumda hatırlanan, hatırlanabilen eski olmak gibisi yok...
Sevdiğin, saygı duyduğun bir oluşum, bir paylaşım platformunda eskimek, daha da bir kıymetli ve özel... Herkese nasip olmaz. Ne mutlu eskiyip adından, şanından söz ettiren, ettirebilen herkese...
Selam olsun onlara... Yeni dostlarla, eskimek ümidiyle...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Eski üyeler diyince abim geliyor aklıma.
Keşke senden haber alabilseydim..bi anda yok oldu inşallah herhangi bir sorun yoktur.. İnşallah mutlu mesut ailenle birliktesindir..

Bir gün buraya tekrar yolun düşerse kardeşin hala seni çok seviyor..yeğenlerini abisini yengesini çok özledi bilesin...

@wien06

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Kassandra - kelebek

Bu ikiliyi ilk geldiğim günlerde sevmiştim..birbirleri ile atışmaları..konuları dağıtmaları..Sonra toparlamaları..bambaşkaydı..onları izleyip gülebilirdiniz.. Burda olmaktan keyif aldıkları gibi keyif de veriyorlardı...
Önce Kassandra terk etti bizi sonra kelebek..

Kelebek yine ara ara uğruyor ama Kassandra unuttu bizi...