• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Eski Sevgiliniz En Yakın Arkadaşınızla Çıkarsa

Eski sevgiliniz en yakın arkadaşınızla çıksa nasıl bir tepki verirdiniz?

• Bunu umursamazdım, zaten ben yolumu ayırmışım.

Oy: 12 25.0%
  • Arkadaşımla tüm bağlarımı koparırdım.

Oy: 3 6.3%
  • Eski sevgilimle tüm bağlarımı koparırdım.

Oy: 2 4.2%
  • Arkadaşım ve eski sevgilimin her ikisiyle de tüm bağlarımı koparırdım.

Oy: 31 64.6%

• Toplam katılan
    48

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Bu olay benim başıma geldi ve kendi yaptığım şeyi oyladım.

Başıma gelmeden önce olsaydı bunu umursamazdımı işaretlerdim mutlaka. Ama en yakın arkadaşım bana gelip eski sevgilimle çıktıklarını söylediğinde beynimden kaynar sular döküldü sanki. İnanın çok zor bir durummuş. Ama arkadaşımı çok sevdiğim için ona bir şey söyleyemedim. Her ne kadar ikisinin de ortak hatası olsa da arkadaşıma yapamadığımı eski sevgilime yaptım ve o gün bu gündür asla yüzüne bakmıyorum.

Gerçi en yakın arkadaşım dediğim kişi de yalan çıktı ama :)

Çirkin Kral

Forum Tutkunu
Arkadaşım ve eski sevgilimin her ikisiyle de tüm bağlarımı koparırdım.)) öteki ankettede yazmıştım zaten daha bunu görmemiştim ama:)) düşüncemdede yanılmadım heralde...

esmer23

Katılımcı
eski sevgilim en yakın arkadaşımla çıkmadı ama en yakın arkadaşım olacak şahsiyetsiz şahsiyet 3 erkek arkadaşıma da asılmış ve daha ileri gitmişti sonuç : arkadaşı sildim
beyler dürüst davrandıklarından dolayı hala selamı mı alabiliyorlar...

eko_28

Üyecik
Bana böyle bir şey olamaz çünkü benim bir sevdiğim birisi yok.İleride belki olur.Ama bu olayı yaşayan bir çok arkadaşımız var.Kız veya Erkek arkadaş seçerken önce bir birimizi tanıyalım.Bu ankette benim baş vurduğum seçenek sevgilim ve arkadaşımla tüm bağlarımı koparırdım.