• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Eski Sevgiliniz En Yakın Arkadaşınızla Çıkarsa

Eski sevgiliniz en yakın arkadaşınızla çıksa nasıl bir tepki verirdiniz?

• Bunu umursamazdım, zaten ben yolumu ayırmışım.

Oy: 12 25.0%
  • Arkadaşımla tüm bağlarımı koparırdım.

Oy: 3 6.3%
  • Eski sevgilimle tüm bağlarımı koparırdım.

Oy: 2 4.2%
  • Arkadaşım ve eski sevgilimin her ikisiyle de tüm bağlarımı koparırdım.

Oy: 31 64.6%

• Toplam katılan
    48

Celal28-

Forum Gururu
walla böyle bişi yaşamadım bu zamana kadar çünkü çıktıklarımın hep ilk çıktıkları ben oldum.Eğer kızı bağladıysam umursamam o beni arar sorar nadiren ararım bende sanmayınki kötü birisiyim.Ne yapalım birdefa sevdim oda evlendi bende bundan sonra böyle davranma kararı aldım.Eğerki eski çıktığım kız en yakın arkadaşımlar çıkmış olsaydı.kız arkadaşım zaten konuşmaya bile değmez o benim için bitmiştir.ama erkek arkadaşımıda uyarırım o kız konusunda üzülmesini istemem.onunla arkadaşlığımı felanda kesmem.düşmez kalkmaz bir allah.elin kızı çekip gider yine bana ne gelirse arkadaşımdan gelir :)

çılgınım_www

Forum Tutkunu
öyle bir arkadaşım varsa zaten arkadaşım hiç olmamıştır ...
bunun için hiç umrumda olmaz ..
yanlız (arkadaşım dediğim kişiden intikam alırım o da eski sevgilimle çıkıyor diye değil ozamana kadar sahte arkadaşlık kurdugu için bana yalan attıgı için ) tabi böle biri hiç olmadı Allahıma şükür.. Olsada koymaz ...
tın yane :D:D:D

hakan_uu

Üyecik
bana yapıldı bu olay:(
benim yaptığım olay mutlulukar dilemekti çünkü olmuş bi olay ne yapsan boş.Ama acayip koydu çünkü hiç beklemiyodum hemde o arkadaşımdan.Sonra kızın ne mal oldugunu anlattım arkadaşıma ve o da kızdan ayrıldı çünkü kız kendini baya aşmış ve yalancının tekiydi.
Arkadaşımla arkadaşlığım bozulmadı ama eskisi gibide olcağını sanmıyorum.
anladımki kimseye güvenmiceksin şu dünyada.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ya bende birakir görusmezdim :)
bu anketi benim onylamam komik oldu ama yinede yaptim