• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Eski sevgiliniz barışmak istiyorsa

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Sizi artık hayatında istemediğini söylemiş bir erkeğin telefonda pişmanlık dolu bir sesle “Seni çok özledim” demesinden daha güzel ne olabilir ki? Bu insana kendini müthiş hissettirir. Heyecan vericidir. Dayanılmazdır. Ama dayanmalısınız.

Eğer erkek ayrılıyorsa...

İşte kadının uydurduğu mazeretler:

"Ama beni özlüyor"
Sizi özlüyor diye yelkenleri suya indirmeyin. Elbette sizi özleyecek çünkü siz özlenmeye değersiniz. Ama o, sizi terk eden erkek, değişmedi. Unutmayın, sizi özlemesinin nedeni, günlerini sissiz geçirmeyi seçmiş olması.

"Ama sonra yeniden birleşmek istiyor"
Ayrılıyor, sonra bir şekilde yeniden sizin yanınızda bitiyor ve siz de kabul mü ediyorsunuz? Kısa bir süre önce sizin güzel yüzünüze baka baka bundan sonra sizi hayatında istemediğini söylememiş miydi? Eğer uzaydan gelen yaratıklar onun beynini alıp yerine tam olarak size yar olacak birinin beynini koymadılarsa, bu adamın sizi sırf kendini yalnız hissettiği için yeniden istiyor olabileceği fikrini lütfen aklınızın bir köşesinde bulundurun.

"Fikrini değiştireceğini biliyorum"
Ayrılma teklifini kabul etmemek, sık sık telefon etmek, evde kalan eşyalarını geri vermemek bir nevi psikopatlıktır. Fikri değişmeyecektir. Şu iki basit kuralı unutmayın: Her zaman aklı başında, mağrur davranın ve çılgınlık yapmayın. Bu kurallara uyarsanız üzülmezsiniz.

Simurg

Kabullenmiş olmanın dayanılmaz hafifliği...
Özel üye
Eski sevgili eğer size döndüyse bilin ki yeni sevgilide aradığını bulamamıştır. Yol verin gitsin ?

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Bence bu yazıyı hazırlayan ablamız sevgilisinden ayrılmış ve maalesef eski sevgilisi tekrar barışmak istememiş. Ablamız kıskançlık yapıp size "sakın kabul etme" diyo. Çatla patla emi :P